אודות מלונות דן

רשת מלונות דן היא הרשת הוותיקה והיוקרתית ביותר בישראל

 

 
מלונות חדשים
מלונות דן רכשה 3 מלונות חדשים
22 May 2019

3 מלונות חדשים נוספו לרשת מלונות דן.

לאחר חודשים של משא ומתן, הודיעה מלונות דן על רכישת שלושה בתי מלון מרשת רימונים. המלונות באילת, צפת ונצרת יוסיפו עוד 579 חדרים לרשת.

שניים מהמלונות נמצאים בצפון הארץ, אחד בעיר העתיקה צפת והשני בנצרת. מלון רות צפת ממוקם באתר של פונדק בן 800 שנה, אך מספק את כל הפינוקים של מלון בוטיק מודרני הפועל במאה ה -21. קטגוריות שונות של חדרים וסוויטות עם מבנה אדריכלי מיוחד מאפשרות לאורחים לבחור את המתאים ביותר לצרכיהם. במלון ישנה בריכת שחיה חצי אולימפית עם נוף מדהים, ספא ואולמות שיכולים לשמש לאירועים שונים.

המלון השני הוא מלון "המעיין נצרת", הממוקם בעיר העתיקה הציורית, לא הרחק מהמעיין הראשי של נצרת. ממוקם במיקום מצוין במרחק הליכה קצר מאתרים היסטוריים רבים, ומספר מסעדות המציעות מאכלים אותנטיים מסורתיים.

בדרום הארץ, ישנו נפטון אילת אשר גם הצטרף לרשת דן. מלון נפטון אילת ממוקם בדיוק במרכז הטיילת המפורסמת באילת, קרוב לחוף הים האדום עם נוף מרהיב. המלון מציע מגוון רחב של פעילויות, עם סגנונות שונים של חדרים עבור משפחות או זוגות.

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן, ציין : "אנו שמחים על כך שהעיסקה הזו באה לידי ביטוי וכי אנו יכולים להציע לאורחים נכסים נוספים ברחבי הארץ, כולל שניים במקומות שבהם אין נוכחות של דן. אנחנו גם מנסים באופן פעיל להשיג שלושה נכסים נוספים במסגרת המשא ומתן ".