אודות מלונות דן

רשת מלונות דן היא הרשת הוותיקה והיוקרתית ביותר בישראל

 

אודות מלונות דן

רשת מלונות דן היא הרשת הוותיקה והיוקרתית ביותר בישראל

 

 
אותות הצטינות

מהלך השנים זכתה רשת מלונות דן במספר רב של פרסים, אותות הצטיינות ותעודות הוקרה, המשקפים את המאמצים המתמשכים, התכנון הקפדני ותשומת הלב לפרטים של עובדי הרשת ובתי המלון שברשותה. עבורנו, פרסים אלה משקפים את מחויבותה של רשת מלונות דן להבטיח לכל אורח "חוויה שתתעלה על ציפיותיו".

about awards

לוגו Travel and Leisure

פרסי Travel and Leisure לשנת 2014 – חברת מלונות דן שמחה להודיע כי שלושה בתי מלון שלה מופיעים השנה ברשימת פרסים יוקרתית זו. 
מלון המלך דוד עולה שישה מקומות בקטגוריה של המלונות המובילים באפריקה ובמזרח התיכון, ומצטרף אליו, בפעם הראשונה ברשימה זו, מלון דן תל אביב.
בנוסף, נכלל מלון דן אילת לראשונה ברשימת בתי המלון ואתרי הנופש המובילים בישראל ובמזרח התיכון.

לוגו Fodor’s 100

Fodor’s – המו"ל הגדול בעולם של מדריכי טיולים ותיירות בשפה האנגלית - בחר במלון המלך דוד מרשת מלונות דן לרשימת 100 המלונות הטובים ביותר בעולם. במקביל ציין Fodor’s את המלון כאחד מ-12 מלונות אגדיים ברחבי העולם לשנת 2011. מלון המלך דוד הוא המלון היחידי בישראל שנכלל ברשימות של Fodor’s.

לוגו זוכי אות הצטינות של tripadvisor

12 מלונות של רשת דן זכו באות הצטיינות מטעם TripAdvisor לשנים 2011-2015. אות ההצטיינות מוענק לבתי מלון אשר מקבלים באופן עקבי ומתמשך ציונים גבוהים במיוחד בקרב חברי TripAdvisor.

לוגו פרס בחירת הקהל של Tripadvisor

גולשי אתר Tripadvisor בחרו להעניק ל-8 ממלונות רשת דן את פרסי ה-Traveler's Choice. עבור אחדים ממלונות אלה, מדובר בזכייה זו השנה השלישית ברציפות. בתי המלון זכו בפרס בקטגוריות "בתי המלון הטובים ביותר בישראל", "בתי המלון המספקים את השירות הטוב ביותר בישראל" וכן "מלונות היוקרה הטובים ביותר". פרסים אלה הנם משמעותיים במיוחד, שכן הם משקפים את התחושות והחוויות שחוו בפועל אורחים ששהו בעבר במלונות דן; אנו שמחים כי החוויות שחוו אורחינו היו נעימות כל כך, עד שהחליטו לשתף אותן עם תיירים פוטנציאליים נוספים.
שלושה מהמלונות שלנו זכו בפרס בחירת הקהל של Tripadvisor ב-2016! דן תל אביב בקטגוריית מלונות היוקרה והמלך דוד ודן אילת זכו בקטגוריות מלונות יוקרה ומצוינות בשירות! תודה לכל מי שהצביע.

לוגו תחרות מותגי העל של ישראל

במסגרת תחרות מותגי העל של ישראל (Superbrands), נבחרה רשת מלונות דן לאחד ממותגי העל האהובים ביותר בישראל. יחד עם חברת התעופה אל על, רשת מלונות דן היתה הנציגה היחידה מענף התיירות שנכללה בין מותגי העל, ורשת בתי המלון היחידה ברשימה היוקרתית.

לוגו תחרות 500 מלונות הטובים בעולם

במסגרת סקר מיוחד שערך מגזין התיירות הבינלאומי "Travel + Leisure", שפותח בשיתוף עם חברת האריס אינטראקטיב (Harris interactive), נבחר מלון המלך דוד בירושלים לאחד המלונות הטובים ביותר בעולם. מלון המלך דוד היה המלון היחידי בישראל שנכלל ברשימה. מלון המלך דוד צבר 81.76 נקודות בסקר, ציון שממקם אותו במקום אטרקטיבי ברשימת 500 המלונות הטובים בעולם.

לוגו property award, תחרות המלונות הטובים בישראל

מלון המלך דוד בירושלים ומלון דן תל אביב נבחרו לבתי המלון הטובים ביותר בישראל ב-2009, כחלק מקטגוריית בתי המלון באירופה ובאפריקה. יותר מ-1,200 בתי מלון השתתפו בתחרות, כשבתי המלון הזוכים נבחרו בקפידה על ידי צוות בינלאומי של מומחים בתחום העיצוב, התכנון והאירוח.

לוגו מרקט-טסט

בסקר בלתי תלוי שערכה חברת MarkeTest עבור העיתון הכלכלי המוביל TheMarker, זכתה רשת מלונות דן כמובילה בחווית הלקוח לשנת 2014. זאת השנה התשיעית ברציפות בה מובילה הרשת בפרמטרים המרכזיים בסקר. הסקר, שכלל את כל בתי המלון בישראל, נערך בקרב מדגם מייצג של האוכלוסייה, המקביל ל-SCSI האמריקאי ול-EUSCI האירופי.

לוגו מגזין Conde Nast Traveler

מלון דן אילת נבחר על ידי קוראי מגזין Conde Nast Traveler האמריקאי לאחד מעשרת אתרי הנופש הטובים ביותר במזרח התיכון ובאפריקה. מלון דן אילת הגיע למקום השביעי בדירוג והיה המלון היחידי מישראל שנבחר במסגרת הקטגוריות השונות. בסך הכל דירג המגזין את 700 המלונות הטובים ביותר במספר רב של מדינות ברחבי העולם.

לוגו המלונות המובילים, The Leading Hotels of the World

רק המלונות הטובים ביותר בעולם זכאים להצטרף לחוג הנוצץ של The Leading Hotels of the World. מלון המלך דוד בירושלים הוא חבר ותיק ברשימה ולאחרונה הצטרף אליו מלון היוקרה - דן ת"א. The Leading Hotels of the World הוא ארגון יוקרתי בתחום התיירות והאירוח, והוא מאגד את בתי המלון ואתרי הנופש הטובים ביותר בעולם.

IT Awards Logo

פרס מצטייני המחשוב לשנת 2021, רשת מלונות דן זכתה בפרס זה על מצויינות וחדשנות בפיתוח דגיטלזיציה של שירותי המלונות לאורחים.