מדיניות הכנסת חיות מחמד

 

אודות מלונות דן

רשת מלונות דן היא הרשת הוותיקה והיוקרתית ביותר בישראל

 

 
מדיניות הכנסת חיות מחמד

מדיניות הכנסת חיות מחמד- מלונות דן

1. הנהלת החברה פועלת באופן ידידותי לחיות מחמד לצד מתן שירות מעל המצופה לכלל האורחים.

2. במסגרת זו, נקבעו הנחיות לגביי קליטת חיות מחמד במסגרת האירוח במלונות נבחרים שיאמצו ויעודדו כניסת חיות מחמד בכפוף להוראות הדין ולמדיניות החברה בנוגע להכנסת חיות המחמד למלונות.

3. מדיניות הכנסות חיות מחמד למלון:

3.1. ככלל, חיות המחמד שכניסתן מאושרת לכניסה למלון הינן חיות מסוג כלבים שאינם מסוכנים במשקל סביר ובגודל קטן/בינוני (שניתן להרים ולהחזיק בידיים במידת הצורך),(להלן: "חיית המחמד").

         3.1.1 כלב מסוכן הינו: כלב שגילו מעל שלושה חודשים שנשך ונשיכתו גרמה לחבלה או להריגה; כלב מגזע מסוכן שנקבע ככזה בחוק להסדרת הפיקוח על הכלבים (אמסטף, בול טייר, דוגו ארגנטינו, טוסה אינו, סטאף אנגלי, פיטבול, מסטיך ברזילאי, רוטווילר); כלב שבא מהכלאה של גזע מסוכן עם גזע אחר, כשקיים דמיון בין דפוסי התנהגותו ותכונותיו הפיזיות לבין דפוסי התנהגותו ותכונותיו הפיזיות של הגזע המסוכן.

3.2  אורח שמבקש להתארח ביחד עם חיית המחמד יעביר למלון צילום של רישיון הכלב שיתועד ויישמר במלון, ויחתום על מסמך דוגמת הנספח המדיניות להלן אשר יכלול את הדגשים עליהם מקפיד המלון, בעקרם:  איפה מותר /אסור להסתובב מתוך שטחי המלון (למשל- כלב לא נכנס לבריכה/כלב לא נכנס לחדר האוכל); סוג החדרים בהם ניתן להתארח עם חיית המחמד; חיוב האורח בעלות סמלית לאירוח חיית המחמד בסך עד 200 ₪ ללילה בגין שרותי ניקיון מיוחדים; איסור השארת חיית המחמד בחדר ללא השגחה; איסור גרימת רעש הנביחות המפריע לאורחי המלון; חובת נשיאה על ידיים/ קשירה בשטחים הציבוריים (בהתאם להחלטת המלון); ציון מקום ספציפי בשטחים הציבוריים לעשיית צרכים (תוך אחריות המלון לתחזוקה וניקיון של האזור); הענקת כלים ייעודיים להאכלת חיית המחמד (ע"מ שחלילה לא ייעשה שימוש בכלים של המלון מה שעלול לפגוע בשמירה על הכשרות עליה מקפיד המלון); נשיאת האורח באחריות לנזקים חלילה שייגרמו כתוצאה מהמצאות חיית המחמד בחדר/בשטחים הציבוריים במלון (כמו- פרעושים/ הרס שטיחים/ מגבות/ נשיכה חלילה וכו'); הסכמת האורח מראש לפינוי מיידי מהמלון בעת הפרת התנאים לעיל.

3.3 אין בהוראות המדיניות לגרוע/ לשנות מהחובה לאפשר כניסת חיות שירות למלון (בתנאי להצגת אישור מתאים על כך הכולל את שם האורח עם המוגבלות) וכלב נחייה הנדרש לאורח עם מוגבלות ראייה.

3.4 בחלק ממלונות החברה, חווית האירוח כרוכה בתשלום עלות סמלית - יש לוודא עלויות בטרם הזמנה מול המלון המארח.