המעיין נצרת

מלון המעיין נצרת מרשת מלונות דן ממוקם במרכז הציורי של העיר העתיקה, בקרבת המעיין מרים אשר מושך אליו תיירים וצליינים מזה אלפיים שנה. המלון בנצרת משלב חוויית אירוח מיוחדת יחד עם עיצוב אוריינטלי מסורתי המאפיין את העיר ואת מסורת האירוח הלבבי שלה. לינה באמצע השבוע או בסופו בבית מלון בנצרת מעניקה למבקרים חוויה המשלבת אירוח מודרני, אך אותנטי בהשראת המסורת והעיצוב של העיר העתיקה.

מלון המעיין נצרת מרשת מלונות דן, מציב אתכם במרכז העניינים של העיר הגלילית העתיקה - במרחק דקות הליכה משפע אפשרויות שהעיר הקסומה מציעה: שיטוט מסעיר חושים בסמטאות שוק התבלינים, גילוי של סיפורים ומסורות מרתקות באתרי התיירות ההיסטוריים, חוויה אסתטית מרהיבה בכנסיות בנות אלפי שנים, וכמובן - בחירה מבין מגוון המסעדות המרגשות והאותנטיות בסגנון המטבח האשמי שהפך את העיר למרכז קולינרי רב השפעה.

בית המלון בנצרת מציע לאורחיו לבחור את החדר המתאים ביותר, מבין 226 חדרים מרווחים וסוויטות מול נופי העיר העתיקה. החדרים במלון מתאימים במיוחד לזוגות ולמשפחות המבקרים בעיר הגלילית הקסומה. חדר האוכל של מלון המעיין נצרת מבית דן, מציע לאורחים תפאורה מושלמת לארוחות המלון. לרשות האורחים, שבחרו ליהנות מנופש בנצרת, עומדים חניון מקורה ושירותי Wi-fi ללא תשלום נוסף.

מלון המעיין נצרת מרשת מלונות דן מהווה נקודת מוצא מושלמת לשלל סיורים ברגל היישר למרכז העיר שוקק החיים, או לטיול יומי ברכב ברחבי העיר ובסביבותיה. שהיה במלון המעיין נצרת חושפת בפני המבקרים את העובדה המרגשת: יש מה לעשות בנצרת לאורך כל שעות היממה. חופשה בנצרת מאפשרת למבקרים ליהנות ממפגש של עולמות שונים היוצרים חוויה חדשה. אלפי שנים של אירוח צליינים ומבקרים יצרו מקום בו הארכיטקטורה הקלאסית של המנזרים והכנסיות יוצרת הרמוניה תרבותית עם החום והטעמים הים תיכוניים בסביבות השוק, בתי האוכל, המסעדות ומרכזי הקניות. שילוב כזה של גוונים, נופים, היסטוריה וניחוחות הופכים את השהייה בנצרת לחוויה הדומה לאירוח בעיר בינלאומית גדולה – בואו להכיר את הקסם של העיר.

למלון אין תעודת כשרות.
במלון אין מעלית שבת.