בתי מלון בישראל

ישראל, מדינה קטנה שהתברכה במגוון רחב של סוגי אקלים, נופים ומגוון אנושי מרתק. ישראל נחשבת למדינה מובילה בתחומים רבים כגון: מספר המוזיאונים הגדול ביותר בעולם לכל תושב, כמות המחקרים הרפואיים שמתפרסמים  מידי שנה וכן במגוון הרב של  חברות הסטארט-אפ המקוריות בעולם.

ישראל – ארץ בראשית קדומה שנוסדה מחדש כמדינה מודרנית, היא גם יעד מומלץ לחופשות בהן ניתן לנוח, להירגע וגם לקבל השראה מיוחדת מהארץ ואנשיה המהווים מקור לחדשנות.

ירושלים, עיר הקודש ידועה במגוון המבנים ההיסטוריים הייחודיים שבה: בתי הכנסת הגדולים, המסגדים המרשימים וכנסיות מפורסמות. האווירה המיוחדת של העיר, המגוון האנושי והנופים שלה הופכים את ירושלים לחוויה בלתי נשכחת.

תל אביב, "העיר ללא הפסקה"-  מציעה מגוון עצום של אפשרויות בילוי, תרבות ופנאי. חיי הלילה התוססים, שווקי האוכל הצבעוניים והטיילת המפורסמת הופכים אותה לסיפור הצלחה. הקסם של יפו העתיקה הוא במבני האדריכלות העתיקים, סמטאות נסתרות ואוכל אותנטי מגוון.

אילת, עיר הנופש הדרומית של ישראל היא יעד תיירות פופולרי בו ניתן ליהנות ממגוון אטרקציות: לצלול בים סוף, לשחות עם דולפינים ולהתרשם משונית האלמוגים הצפונית ביותר בכדור הארץ.

חיפה, בירת הצפון של ישראל מציעה נוף מרהיב הנשקף מפסגת הר הכרמל, צמחיה ירוקה ואוירה רגועה. אל תפספסו את הגנים התלויים של הבהאים, מרהיבים ביופיים ומרחיבים את הלב והנפש.

לא הרחק מחיפה, שוכנת העיר העתיקה של קיסריה, אשר נוסדה בתקופת הרומאים. הנמל העתיק, מגרשי הגולף ואמת המים המפורסמת הופכים את קיסריה ליעד נחשב ומעניין.

גלו את ישראל, ארץ בראשית עם חדשנות מודרנית שלא מפסיקה להפתיע !