בתי מלון בצפון

חופשה בצפון

צפון הארץ הוא ללא ספק האזור הטבעי, היפה, הירוק והאטרקטיבי ביותר לטיולים בישראל. אזור הגליל על שני חלקיו העליון והתחתון משלב פסגות הרים נישאים, עמקים פוריים, אפיקי נחלים מרהיבים וכמובן ערים עם היסטוריה מרתקת בת אלפי שנים. אזור הצפון והגליל מושך מדי סוף שבוע עשרות אלפי מבקרים אשר נהנים משפע האטרקציות התיירותיות, האתרים ההיסטוריים, ומסלולי הטיול המרתקים. שני מלונות בצפון מבית רשת דן זמינים עבורכם בערי הגליל הציוריות, צפת ונצרת.

ערי הגליל בצפון הארץ

צפת ונצרת תיפקדו מאז ומתמיד כערי המחוז של הגליל העליון והתחתון. כיאה לשתי ערים עם היסטוריה מפוארת וקדושה, צפת ונצרת עשירות בנקודות עניין, במבנים מקודשים, ארכיטקטורה מרתקת וסיפורים מפתיעים שממתינים למטייל בכל פינה. שתי הערים הקדושות צפת ונצרת הוקמו על צלע ההר מתוך צורך היסטורי לשלוט על מעברי ההרים, ולהבטיח את דרכי המסחר באזור. היום, הקמת הערים על ההר גבוה מעל לעמקים, מבטיחה למתארחים בגליל נוף מרהיב וירוק שרק מלון בצפון יכול להציע.

הסיפור ההיסטורי של הערים בגליל נפרס לאורך אלפי שנים ללא הפסקה. החל מתקופת המקרא והבית השני, דרך השלטון הרומי, הצלבני, הממלוכי והעות'מאני, הגליל הוא הארץ בה הכל התחיל: החל ממרידות ומלחמות ועד ללידתן של תנועות רוחניות עולמיות. הגליל הוא נקודת ההתחלה, גם הנצרות וגם תנועת הקבלה פרצו בגליל ושטפו את כל הארץ והעולם. רוב סיפורי הניסים של הברית החדשה מתוארים בגליל ובסביבות נצרת, ואילו דורות הרבנים והמקובלים של צפת הפכו אותה לעיר קודש ולאבן שואבת לרוחניות יהודית לאורך מאות שנים. שהיה במלון בצפון מאפשרת למטייל לקחת את הזמן וליהנות מחשיפת הסיפורים של הערים העתיקות שמחכים לו במרחק הליכה.

הצפון הפורח והטבע הגלילי

מעבר לתרבות ולהיסטוריה של הגליל, לטבע ולנופים הגליליים אין כל תחרות, וכך גם כל אזור הצפון הפורח והירוק תמיד.  בתי המלון באזור הצפון, המאופיינים באווירת בוטיק ורוגע, הם נקודת מוצא מושלמת ליציאה לטיולים בנופי הגליל המסעירים בכל עונה. החל מיער בריה הירוק על שלל מסלולי ההליכה והרכיבה בו, דרך תצפיות ממרומי הר כנען והר מירון, שיטוט בסמטאות צפת או נצרת העתיקות, ועד לסיורים ביודפת, ציפורי ובמצודות הצלבניות הגדולות של הגליל…