נגישות

אנו ברשת מלונות דן, בחרנו מאז ומעולם להעניק חשיבות עליונה במתן הזדמנות שווה לאנשים עם מוגבלויות, במסגרת זו אנו פועלים רבות כדי לאפשר לאורחים עם מוגבלות נגישות מלאה למבנים במלונות השונים הארגון ולשירותי החברה השונים, הן במלונות והן בשירותי האינטרנט הדיגיטליים.

בנוסף כחלק מתפיסת עולם זו אנו גאים באימוץ הנבחרת הפראלימפית של ישראל כבר למעלה מעשר שנים ברציפות.

לנושא נגישות באתר להלן לינק להצהרת הנגישות 

 


 

Accessibility

הנבחרת הפאראולימפית עם נשיא המדינה שמעון פרס והנהלת דן

רשת מלונות דן מקפידה לאורך כל שנות פעילותה על מעורבות בפעילות בקהילה, מתוך מודעות לקבוצות ולמגזרים שונים באוכלוסייה, ערנות וכבוד לצרכיהם השונים, כחלק ממדיניות זו מלונות דן מאמצת את נבחרת ספורט הנכים של ישראל למשחקים הפראלימפים כבר למעלה מעשר שנים.

בתמונה : הנבחרת הפראלימית של ישראל ביחד עם נשיא המדינה ז"ל שמעון פרס והנהלת רשת דן

Accessibility 2

רשת מלונות דן מאמצת את נבחרת ספורט הנכים של ישראל למשחקים הפראלימפים.

הרשת ממשיכה מסורת אימוץ זו כבר  3 אולימפיאדות: בייג'ין 2008 , לונדון 2012 ולאחרונה לריו 2016!

רשת דן, ראתה מאז ומעולם חשיבות עליונה בהענקת הזדמנות שווה לבעלי צרכים מיוחדים. הנסיון מלמד כי הישגי הנבחרת הפראלימפית עולים על הנבחרת האולימפית ומביא הרבה כבוד למדינת ישראל.

אימוץ זה נעשה בחום ובאהבה, ובראיה משותפת למלונות דן ולנבחרת, שאין קושי שעומד בפני הרצון להצליח

חברי הנבחרת מתארחים, מתאמנים ומתארגנים למשימותיהם, במלונות הרשת המהווים את מלונות הבית החם והמסור שלהם.

אשת הקשר לפרויקט חשוב זה מטעם מלונות דן, הנה דיצה בן משה, מנהלת פרויקטים ומועדוני לקוחות. מעורבותה של דיצה בפרויקט חצתה כבר מזמן את גבולות העבודה הפורמלית, מתוקף תפקידה ברשת, והיא משקיעה בו משאבים אנושיים ורגשיים רבים. דיצה: "מכל הפרויקטים שעסקתי בהם בשנים האחרונות, אני מרגישה זכות להיות קשורה לאנשים, להתרגשות ולהישגים של הספורטאים הנכים. הרשת מעמידה לרשותם תשתיות ומשאבים, כגון מתקנים לקיום ישיבות וכנסים ושירות של יחסי ציבור, וכן מארחת את חבריה באירועים במלונות ואף לגיבושון. אך התודה האמיתית מגיעה לספורטאים. החבר'ה החזקים בנפשם, השאפתנים, הם הם המראים לנו בנחישותם את הדרך האמיתית לנצח".

רפי בארי, לשעבר סמנכ"ל רשת מלונות דן, מדגיש את הקשר החם שבין רשת דן לספורטאים ואת החיבור ביניהם: "מעבר לתחושת הסיפוק שלנו בתרומה לקהילה, הבחירה להתחבר ל'ווינרים' אמיתיים- הספורטאים הנכים של מדינת ישראל, אשר מביאים את המדליות הרבות ביותר, קשורה לחווית ה'ווינריות' הנטועה בד.נ.א של עובדי ומנהלי מלונות דן. הרצון האדיר להיות ראשונים, להתמיד ולהישאר ברמה הגבוהה גם בתקופות קשות, להתמודד עם האתגרים מבעוד מועד ולהתכונן אליהם, ללמוד את המתחרים ביושר ולהאמין ביכולת לנצח ".