הצהרת נגישות

Accessibility Statement

המדיניות שבחרנו לחרוט על דלגנו, כוללת יישום הוראות הדין בהנגשת המבנים והתשתיות, נהלים ייעודיים למתן שירות נגיש, הדרכות וביקורות שוטפות. בנוסף, אנו מקפידים על העסקה הוגנת ופלורליסטית ומתן הזדמנויות לכלל עובדינו תוך העמקת מצבת העובדים המגוונת המייצגת קהלים שונים באוכלוסייה. גיוון המתבטא - בין היתר, בהעסקת עובדים עם מוגבלויות מזה שנים ארוכות במגוון תפקידים במטה ובמלונות.

כמו כן, פעלנו רבות להעלאת אתר אינטרנט נגיש ונמשיך לפעול להנגשתו כנדרש. האתר גם כולל את פירוט הסדרי הנגישות בכל מלון ומלון - לנוחיות אורחינו.

הנגשת האתר מאפשרת שימוש קל ונוח לקהל אורחי המלונות לרבות אורחים עם מוגבלויות ולמקסום חווית הגלישה.

בוצעו התאמות נגישות באתר האינטרנט באופן שיאפשר לאנשים עם מוגבלות לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

האתר עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 ותקן הישראלי ת"י 5568.
בוצעה התאמה לדרישות הנגישות של ארגון W3C לרמה 2 (AA) ונבנה לפי התקן של W3C ל- CSS ו .HTML.
האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים שונים (כרום, מוזילה, edge), לרבות שימוש בטלפון הסלולרי. אתר האינטרנט נבדק בקורא מסך מסוג NVDA בגרסתו העדכנית ביותר.

כל הפעולות באתר ניתנות לביצוע באמצעות מקלדת באופן הבא: לחיצה על מקש Tab מעבירה לקישור הבא ולחיצה על מקש Enter מפעילה את הקישור. לחיצה על Shift-Tab מעבירה לקישור הקודם.

התאמות למשתמשים עיוורים – האתר מותאם לגולשים המשתמשים בתוכנות קורא מסך.

האתר כולל:

o      כותרות

o      טקסטים חלופיים לתמונות

o      חלוקת האתר לאזורי ניווט ואזור תוכן מרכז ואפשרות לדילוג ביניהם

o      שימוש ב ARIA לשיפור יכולת הפרוש של קורא המסך

 

אדם עם מוגבלות (על פי חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח-1998) יכול לפנות באופן ישיר לחברה בכדי שתסייע בהקראת והנגשת המידע המצוי באתר וכל מידע פומבי נוסף, לרבות דיווחי החברה באתר ההפצה של רשות ניירות ערך ("המגנ"א") ובמערכת אינטרנט להודעות החברות של הבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ ("המאי"ה"), ישירות לרכזת הנגישות בחברה בטלפון מספר 0547529802 או ב- 035203918 או בהגשת פניה /שאלה/בירור/ סיוע בדוא"ל: meital.barnea@danhotels.com  

אכפת לנו! מטבע הדברים, ועל אף שהשקענו מאמצים רבים להנגיש את אתר האינטרנט שלנו, תוך הסתייעות באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה, יתכן שעדיין ימצאו דפים או תבניות באתר אשר נדרש לשפרם מבחינת הנגישות. אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה ו/או קושי, נבקשכם להודיע לנו בהקדם על מנת שנוכל להמשיך, לשפר ולהעמיק את הנגישות לכלל אורחינו.

 

התאמות הנגישות הייחודיות לכל מלון והסדרי הנגישות הרשתיים מפורטים באתר החברה בעמוד ייעודי לכל מלון.

 

הזמנות ניתן לבצע באתר ההזמנות של החברה, באמצעות מרכז ההזמנות  בטלפון 03-7408988 (הפעיל בימים א- ה' בין השעות: 08:00-19:00) בדוא"ל: reservation@danhotels.com ובפקס' 03-7250718.

הנגשת שירות תיעשה לבקשת אורח גם באמצעות הקראה, הודעת טקסט (sms) ובכל אמצעי אחר שיידרש.

בנוסף, בכל שאלה ו/או בירור ניתן לפנות לרכזת הנגישות בחברה - עו"ד מיטל ברנע, בנייד: 0547529802 ובדוא"ל: meital.barnea@danhotels.com

בכל שאלה ו/או בירור בכל הנוגע למרכז הכנסים במלון דן פנורמה תל אביב ניתן לפנות למר זאב קרן בטלפון: 03-5190146 או באימייל: Conferences.PanoramaTelAviv@danhotels.com

 

אנו מחויבים ליישום עקרונות הליבה שלעיל ושזירתם באופן שוטף בכל ענפי פעילותנו ונשמח לקבל תגובות והערות במטרה תמידית לשיפור וקידום חווית האירוח במלונות החברה.