עקבו אחרינו

אודות מלונות דן

Inner Image 1

אודותינו

רשת מלונות דן היא הרשת הוותיקה והיוקרתית ביותר בישראל. הרשת כוללת 14 מלונות, הנחשבים לשם דבר בתעשיית התיירות במדינה. אף שכל מלון ברשת דן שומר על אופי וסגנון ייחודי, כולם כאחד מקפידים על אותה מחויבות לשלמות המאפיינת את מלונות דן, מחויבות אשר הפכה את הרשת למובילה בישראל.
 

הנהלה:

יו"ר חבר המנהלים – מיכאל פדרמן
משנה ליו"ר חבר המנהלים – עמי פדרמן
מנכ"ל– רפי שדה
 

נתח שוק:

רשת מלונות דן כוללת 14 מלונות, בהם 3,847 חדרים בסך הכל. חלק הארי של מלונות דן מדורגים כמלונות מחלקה ראשונה (First Class) על ידי משרד התיירות של ממשלת ישראל. המלונות האחרים מדורגים כמלונות תיירות.
רשת מלונות דן מנהלת ומפעילה חמישה טרקלינים עסקיים ללקוחות VIP בנמל התעופה בן גוריון, בשיתוף עם חברות עסקיות אחרות. הרשת מחזיקה ומנהלת גם את "מגדל המלך דוד" בתל אביב, הכולל דירות ושטחי מסחר, ומחזיקה בשליש מהמרכז המסחרי קניון פנורמה בחיפה.רשת מלונות דן מפעילה שני בתי ספר ללימוד מקצועות המלונאות ולקולינריה גבוהה, דן גורמה בתל אביב (במיזם משותף עם אורט ישראל) ודן גורמה בחיפה. בנוסף רשת מלונות דן היא גם החברה האם של חברת הקייטרינג "עידית "המספקת בין היתר שירותי הסעדה לצבא ההגנה לישראל
 

כוח אדם:

רשת מלונות דן מעסיקה כ-3,644 עובדים בסך הכל
 

מלונות הרשת:

 

ירושלים

המלך דוד – 237 חדרים
דן ירושלים – 505 חדרים
דן פנורמה ירושלים – 292 חדרים
דן בוטיק – 129 חדרים
 

חיפה

דן כרמל – 227 חדרים
דן פנורמה חיפה – 266 חדרים
דן גני חיפה – 31 חדרים
 

תל אביב

דן תל אביב – 280 חדרים
דן פנורמה תל אביב- 476 חדרים
 

אילת

דן אילת – 375 חדרים
דן פנורמה אילת – 277 חדרים
 

אשקלון

דן גני אשקלון – 248 חדרים
 

הרצליה

דן אכדיה – 209 חדרים
 

קיסריה

דן קיסריה – 114 חדרים
  

תוצאות עסקיות:

הכנסות בשנת 2013 – כ-1.14 מיליארד ₪
הון עצמי ליום 31 בדצמבר 2013 כ- 909 מיליון ₪
הון עצמי ליום 31 בדצמבר 2012- 873.8 מיליון ₪
הון עצמי ליום 31 בדצמבר 2011 כ- 804 מיליון ₪
תפוסה ממוצעת בשנת 2013 – 66.3%
  

אורחים:

כ-58% מסך הלינות ברשת מלונות דן בשנת 2013 הינם של תיירים, יתר הלינות ישראלים הנופשים בארץ. 
 

שיווק ומכירות:

לרשת מלונות דן נציגות בניו יורק, האחראית על מכירות ושיווק בצפון אמריקה. רשת דן נמצאת בקשר גם עם סוכנויות הטיולים הגדולות ומפעילי תיירות בישראל ובחו"ל. 
 
מלון המלך דוד בירושלים, מלון הדגל של רשת דן, מיוצג על ידי ארגון The Leading Hotels of the World היוקרתי, המייצג את המלונות היוקרתיים והמפוארים ביותר בעולם כיום. המלונות הנוספים ברשת מיוצגים על ידי Utell Hotels and Resorts, המייצג כ-9,000 בתי מלון ברחבי העולם. 
 
פעילות השיווק של רשת מלונות דן מתוכננת ומתבצעת על ידי המשרד הראשי בתל אביב. פעילות המכירות מתבצעת על ידי כל מלון ברשת באופן עצמאי, תחת ההנהגה של המשרד הראשי. 
 
משרד באומן בר ריבנאי משמש כמשרד הפרסום של רשת מלונות דן, כאשר פעילות יחסי הציבור מתבצעת על ידי רהב תקשורת. סו ניומן (Sue Newman) אחראית על יחסי הציבור של הרשת בחו"ל, וג'ופרי וויל ושות' (Geoffrey Weill and Associates) מייצגים את הרשת בצפון אמריקה. 
 
רשת מלונות דן מפעילה את שירות "call dan" – מרכז הזמנות מרכזי, המשרת את הציבור הרחב, סוכני נסיעות ותיירות ולקוחות עסקיים
 

שירותים עסקיים:

רשת דן מתגאה במגוון השירותים והפתרונות עבור אנשי עסקים המתארחים במלונותיה, הכוללים בין היתר טרקלינים עסקיים מאובזרים וציוד טכנולוגי מתקדם, ומאפשרים לאורחינו להישאר עם האצבע על הדופק העסקי בכל רגע נתון.
 

מבנה החברה:

בראש הנהלת מלונות דן מכהן מנכ"ל הרשת, שמדווח למועצת המנהלים. למנכ"ל כפופים ראשי האגפים המקצועיים: ארגון ומשאבי אנוש, כספים, שיווק ומכירות, אגף טכני (בינוי ושיפוצים), מזון ומשקאות, מערכות מידע ובקרה ומנהלי המלונות.
 

תפעול:

שיטת הניהול של רשת מלונות דן מתייחסת לכל מלון כמרכז עצמאי, הנמדד ביחס לתוצאות העסקיות והפיננסיות שהוא מציג. הנהלת הרשת, השוכנת במשרדים ברחוב הירקון 111 בתל אביב, מפקחת על בתי המלון באופן יעיל באמצעות המחלקות השונות, על מנת לוודא כי אלה עומדים בסטנדרטים הגבוהים וביעדים המקצועיים שמציבה הרשת עבור עצמה.
 
ההנהלה המרכזית של הרשת קובעת עבור המלונות את הסטנדרט המקצועי בו הם נדרשים לעמוד, ומציבה יעדים ברורים בכל תחום ותחום, במטרה להבטיח לאורחי הרשת את רמת השירות והיחס האישי להם התרגלו במלונות דן הנוספים. הרמה המקצועית הגבוהה הנהוגה ברשת מלונות דן מושגת על ידי הדרכות וסמינרים מקצועיים בהם משתתפים עובדי הרשת, בפיקוח מערך ההדרכה ברשת ובבית הספר לבישול "דן גורמה". ומקנה לכל עובד ולכל מנהל ידע וכישורים כדי לממש את מרב הפוטנציאל המקצועי, המנהיגותי והאישי שלו.

 

שכחתי סיסמא

בבקשה הכנס את כתובת דוא"ל המעודכנת בחשבון ה- e-dan שלך ותשלח אליך סיסמא חדשה.


תכנית החדר
Superior Room

Size: 37-40 m2 / 398-430 sq.ft

Note: Images are not exactly to scale. While room chart represent the room category, variations and changes may occur.