בריכה בהרצליה
בלוג
ספא במלון בהרצליה: 3 הטיפולים הכי מומלצים
Jan 02, 2020

לוקחים זמן לספא במלון? מעולה. בין אם אתם מאנשי המרכז או הצפון, הדרום או אולי השרון - שלבטח יתעניינו בספא במלון בהרצליה, כמו במקרה שלפנינו - איך תדעו לבחור בטיפול מומלץ מתוך מגוון טיפולים המוצעים במקום?

דנה ויואל חלומו לצאת ליום ספא במלון. למעשה הם התעניינו במיוחד בספא במלון בהרצליה, עיר מגוריהם. כזוג נשוי טרי, שמחפש מקומות לבילוי משותף וצמוד, רק מהמחשבה שיפרגנו לעצמם בילוי ספא זוגי בהרצליה, התחיל הדמיון להשתולל. אלא שהשניים לא חיפשו סתם ספא בשרון אלא כזה שנמצא באחד המלונות היפים שעל רצועת החוף הקסומה בעיר, מול נופי הים והגלים ובאווירת הנופש האופיינית לסביבה.

 

אחרי חיפושים באינטרנט דנה נתקלה במלון הנחשק שהציע לא רק מתחם ספא, אלא את האטרקציה האמיתית: טיפול ספא זוגי עם המון אפשרויות, כמו עיסוי קלאסי או עיסוי רקמות עמוק, ואולי אירוודה - כשאת כל הכיף הזה מקבלים בשניים, אולי אפילו בארבעה ידיים, והכי חשוב, באווירת פינוק יוקרתית של ספא במלון בהרצליה. פשוט מה שהיא ויואל שלה דמיינו.

 

כהפוגה ממעמסות היומיום, מהעבודה והטרדות ומקצב החיים התזזיתי - יום ספא במלון הוא מענה מושלם, ומאחר שאף פעם לא עשו כזה דבר יחד, ושהחוויה המשותפת היחידה הדומה הייתה פשוט ירח דבש במלון קטן בלונדון, ההתרגשות הייתה רבה. אחרי שהחליטו שהכי כדאי להתמקד בטיפול ביחד, היו מעוניינים שהטיפול שלהם יהיה אחד מאלו שבהם מתמחה במיוחד הספא במלון בהרצליה שבחרו. אבל איזה טיפול מומלץ ביותר?

 

ובכן, פייסבוק היא בעצם גם סוג של מנוע חיפוש מבוסס חכמת המונים, ופוסט שהעלו על הכיף שבחרו לעצמם בדמות יום ספא במלון, ושכלל התייעצות בנוגע למלון דן אכדיה - שם החליטו לבלות את זמן האיכות שלהם - ביקש פשוט טיפים בנוגע למה שבו המקום מתמחה. בנוסף הם ביקשו רק ממי שהיה בספא ושקיבל שם טיפולים שישתף מניסיונו. ואז התחילו תשובות זורמות, והדברים התבהרו.

 

מהתגובות אפשר היה לזהות שלדן אכדיה יש ספא מומלץ, ושכנראה שכל הטיפולים בספא ובמתחם שווים. אבל אחרי הרבה תגובות ספציפיות והמלצות כבר ניתן היה לראות שמה שהכי יתאים להם אלו 3 טיפולים של הספא בהרצליה: עיסוי שוודי, מסז' באבנים חמות ועיסוי משולב - כמובן שכולם מלווים באפשרות לזמן מענג ליד הבריכה של המלון, בלובי שלו, במתחם הספא במלון בהרצליה, שמהתשובות של החברים בפייסבוק אפשר היה להבין שהוא בהחלט מקום ידוע, מסתבר, בזכות איכותו והקלאסה שלו.

 

אחרי כן כל שנותר היה לצלצל לספא במלון בהרצליה ולקבל הסברים, מחירים ופרטים על המטפלים והאפשרויות, ולבסוף לבחור תאריך ליום ספא במלון. והיתר? נשאיר לכם להפעיל את הדמיון, או פשוט להתנסות בעצמכם בבילוי, ואז לרוץ לספר לחבר'ה (בפייסבוק או במציאות) מהו הטיפול המומלץ ביותר לטעמכם. 

עיסוי מפנק בהרצליה