בריכה בהרצליה
בלוג
ספא במלון בהרצליה - הפוגה מושלמת לגוף ולנפש
Jan 02, 2020

המינוח ספא (ובלועזית spa) מתייחס לטיפול במים באמצעות טבילה במימי מעיינות, בבריכות מלאכותיות או באמבטיות, בעוד שמקור המלה בעיר הבלגית שזהו שמה, כך על פי וויקיפדיה. בכל מקרה - ספא מדבר על שימוש במקור מים טבעי או מלאכותי לצורכי טיפול, ריפוי, הרפיה ושיכוך כאבים ומיחושים שונים.

ידוע כי טיפולים שבהם נעשה שימוש במים היו מקובלים כבר במאה ה-16, אולי אף קודם לכן, ושבתי מרחץ - אשר היוו מקומות התכנסות לגברים - היו נפוצים בכל רחבי האימפריה הרומית, למשל. עוד בימי הביניים נודע כי הסובלים ממחלות שנגרמו כתוצאה מהיעדר ברזל נהגו לשתות ממקורות מימי המרחצאות, מכיוון שהייתה בהם כמות מסוימת של תחמוצת ברזל, שהטיבה עם גופם וסייעה לרפא אותו.

כיום הזמנים שונים, ואולם כוחות הריפוי והטיפול של המים נותרו ככאלו המעצימים כל טיפול. שילוב מים בטיפולי הספא השונים מאפשר למטופלים רגיעה ונינוחות גדולים בהרבה, ושעל כן, עלייה באפקטיביות הטיפול.

רבים כבר גילו כי לא רק בעת הימצאות במקורות מים כדוגמת ים, בריכה, או אפילו פלג נחל או מפל בטבע, הם זוכים לתחושת שלווה מרעננת, אלא שגם ביקור בספא - אזור שכולו מיועד ליצירת אותה אווירה נינוחה ומעודדת ריפוי, ושלרוב משולבים בו אלמנטים של מים - מספק אפקט מרענן ותומך באיכות החיים.

בשגרה התזזיתית והדינמית האופניינית לנו החיים במאה ה-21 נדמה שכל אדם זקוק מדי פעם להפוגה המבורכת מהשגרה, לחיבור מחודש אל עצמו, לגופו ולנפשו, וכן לנינוחות נטולת הדאגות המאפיינת בילוי בספא - במיוחד כשמדובר בספא מול הים.

ספא מול הים - יתרונות הספא במיקום מנצח

מכל האפשרויות ליום ספא בשרון - הספא השוכן במלון אכדיה שבהרצליה מתגאה במיקום מיוחד מול הים השליו והמרינה היוקרתית. והמיקום היפהפה הזה הוא התחלת מסע לזמן שכולו שלווה ורוגע.

ספא אכדיה, ספא במלון בהרצליה, מציע סינרגיה בדמות בילוי מפנק אשר כולל שימוש במתקני ספא רבים ומשוכללים, כשלצידם היצע עשיר של טיפולי גוף מקצועיים ופינוקים נוספים.

ספא אכדיה, ספא במלון בהרצליה מול הים - המאפשר שילוב שימוש במתקני הספא עם טיפולי עיסוי בהרצליה - הוא מהמאובזרים במתקני הספא בשרון, ותמצאו בו סאונה יבשה וסאונה רטובה, בריכה חיצונית ענקית עם נוף לים, פינות רגיעה שבהן ניתן להתרווח לפני או לאחר הביקור במתקני הספא הרבים, כמו גם בצמוד לטיפולי הגוף המפנקים שתבחרו לכם מהיצע טיפולי הגוף, או יותר נכון הגוף-נפש, המקצועיים של המקום.

ספא בהרצליה עם בריכה הכולל בתוכו גם טיפולי: עיסוי רקמות, ארומתרפיה, עיסויים איורוודיים וטיפולים מן המזרח, ושלל הצעות אחרות. עם הכניסה למתקני הספא, מקבל כל אורח לוקר פרטי, חלוק רך וריחני ונעלי בית נעימות, ואז רק נדרש להתמסר לפינוק, לקסם ולרגיעה הפיזית והנפשית שבהקנייתם מתמחה ספא אכדיה, ספא במלון בהרצליה.

בנוסף ספא זוגי במרכז מציע חבילות ליום כיף עם בן או בת הזוג, או לימי פינוק עם חברה, וניתן להוסיף לחבילות הספא גם ארוחה מפנקת בבופה המלון העשיר.


הפוגה ברוכה בספא מול הים

ספא אכדיה, ספא עם בריכה בהרצליה, מציע יום פינוק מושלם - ליחיד, לזוג ואפילו לקבוצה קטנה ואינטימית של מטופלים, המעוניינים לחלוק ולחוות יחדיו יציאה ייחודית מהשגרה.

מעבר למתקני הספא המפנקים במתחם ספא אכדיה, ספא במלון בהרצליה, תוכלו ליהנות מזמן איכות רגוע במקום, מהתבוננות או ביקור בחוף הים הסמוך, וכן מאחת ממסעדות היוקרה - בתוך מלון אכדיה הרצליה או מחוצה לו. קניון שבעת הכוכבים וקניון ארנה שבקרבת הספא במלון בהרצליה יכולים לספק סביבה נעימה למסע קניות מוצלח. כל ההנאות הללו יכולות להשתלב בבילוי שלכם בספא אכדיה שבהרצליה.

עיסוי אבנים חמות בהרצליה