בריכה בהרצליה
בלוג
מסיבת ספא לקבוצות | ארוחות לקבוצה
Jan 02, 2020

הצורך בחברה ובזמן איכות הוא צורך הקיים בכל גיל וניתן לראות קבוצות של חברות ממסגרות שונות מתאחדות לימי טיול, ערבי פנאי ופעילויות אחרות, אשר נועדו לגיבוש, להנאה ולשימור של מסגרות חברתיות. למרות שהיכולות החברתיות משויכות בתפיסה לנשים וגם בולטים במיוחד עבי הנשים המתקיימים בכל רחבי הארץ ובשלל תחומים ונושאים, גם גברים הבינו את הצורך בהשקעה החברתית ומוצאים עצמם מתאגדים במסגרת מקומות עבודה, חיבורים ספורטיביים או חברויות עצמאיות לזמן איכות והנאה.

אחת מתצורות הבילוי הפופולריות ביותר היא מסיבת ספא לקבוצות, במקומות מותאמים המשלבים מרחב מפנק ואינטימי, טיפולי בריאות ועיסויים, ארוחה מפנקת וזמן איכות רגוע. מסיבת ספא לקבוצות מתאימה לחגיגת ימי הולדת, מסיבות רווקות, ציוני דרך וסתם יום של פינוק שנלקח כהחלטה, לעצירת חיי היום יום והכרה בדברים החשובים בחיים.

איך בוחרים מתחם ספא לקבוצות?

ככל שמדובר בחברויות חזקות ומשמעותיות ובאווירה קלילה ומהנה הנוצרת לפני הכל בזכות החברה המצוינת, בחירת המקום מהווה מרכיב חשוב בהצלחת האירוע. בבחירת מתחם עבור מסיבת ספא לקבוצות יש לתת את הדעת על מספר פרמטרים:

גודל המתחם- קיימים מחמי ספא מעולים בגדלים שונים ובהתאמה להרכבים שונים. חשוב להתאים את המקום לגודל ההרכב, ולוודא כי המתחם המסופק מרווח דיו להכיל את כלל המשתתפים, ומאידך גיסא אינו גדול ופתוח יתר על המידה, מה שיביא לאיבוד תחושת האינטימיות והביחד. מומלץ לבקש מתחם סגור ופרטי המתאים להכלת כלל הנוכחים.

המתקנים במתחם- יש לברר אילו מתקנים קיימים במתחם, דוגמת בריכת שחיה, חדרי ספא, חדרי טיפולים, ולהבין מה מיקומם ביחס למחם הבילוי. מסיבות ספא לקבוצות יכללו לעתים טיפולים בניהם עיסויים מפנקים, בין אם לכלל המשתתפים ובין אם לחלקם (עיסוי לחוגגת יום ההולדת או לכלה מיועדת), וחשוב לתכנן את המסיבה בהתאם הן מבחינת לוחות הזמנים והן מבחינת אופי האירוע כולו.

ארוחה- כל מפגש חברתי איכותי יכלול ארוחה מפנקת, וחשוב לדעת האם בית הספא המדובר מספק את השירות באיזה אופן. ניתן לשלב ארוחה במסעדה/חדר האוכל המקומי של בית הספא או להזמין מגשי אירוח וכיבוד עשיר אל חלל האירוח. חשוב גם לוודא כי המקום מספק פינת קפה, שתיה קלה

וכיבוד קל במתחם הספא, בעיקר בקיום מסיבת ספא האורכת לרוב שעות אחדות.

מיקום- דומה ליציאה לצימר וחופשה במלון גם מתחם ספא המרוחק מעט מאזור המגורים מייצר תחושת ניתוק ואווירת נופש, גם אם לכמה שעות. אין סיבה להרחיק עשרות ומאות ק"מ אולם גם יציאה מן העיר וחיבור למתחם הממוקם במקום נגיש ומרכזי ייצרו את האווירה הרצויה.

נוף- בהמשך למיקום, חשוב לזכור כי בילוי קבוצתי, בין אם לארוחה מפנקת ובין אם ל מסיבת ספא עם חברות קרובות, המקום יוצר אווירה, ונוף מרהיב הוא חלק בלתי נפרד ממנה. חוף הים הוא תמיד תמונת נוף מרהיבה יותר מאזור תעשייה מקומי, ומתחם המאפשר בילוי בשטח חיצוני מטופח אל מול הים יספק חוויה מפנקת ומרגיעה ויותיר זיכרון וטעם של עוד.

מתחם ספא אכדיה הרצליה- מתחם ספא לקבוצות, לזוגות וליחידים

מתחם הספא אכדיה הרצליה מבית רשת מלונות דן מציג סטנדרטים מוקפדים של אירוח, הבאים לידי ביטוי במתחם מטופח ומעוצב להפליא, בשירות ברמה גבוהה במיוחד, במגוון טיפולים עשירים ומפנקים המתבצעים בידי מטפלים מוסמכים ומנוסים בלבד, בארוחות בוקר עשירות המוגשות בחדר האוכל של המלון, במתקנים מאובזרים ומתוחזקים היטב ובחבילות אירוח בהתאמה אישית לכל צורך. במקום מרחים מסיבות ספא לקבוצות, ימי כיף ארגוניים, ימי ספא לזוגות וליחידים, בהתאמה אישית ותוך מתן מענה מלא לכל צורך.

ספא מפנק בשרון