בריכה בהרצליה
בלוג
הבוקר יכול להיראות אחרת - חבילות ספא כולל ארוחות בוקר

בחיי השגרה הבוקר כולל התארגנות קדחתנית ולחץ זמן, טיפול בילדים ושירותי הסעה למסגרות, עמידה מייגעת בפקקים וכוס קפה ראשונה אל תוך יום העבודה. בעולם בו מוצרים חומריים נרכשים ללא הרף ברשתות השיווק וברשת אולם אינם ממלאים את החלל, המתנה הטובה ביותר שניתן להעניק לבת הזוג, לעובד במשרד, לחברה טובה ובכל סיטואציה אחרת הבאה להביע הוקרה והערכה היא זמן איכות והתרגעות באמצעות חבילות ספא עשירות ומפנקות במתחם הספא JAH SPA הממוקם בדן אכדיה.

ההבדל בין חבילות ספא לרכישת טיפולים בספא הוא למעשה המעטפת הכוללת, השימוש במתקנים והעובדה כי חבילות ספא כולל ארוחת בוקר מפנקת, ולמעשה מותחת את גבולות היום וההנאה אל מעבר לזמן הטיפול הפיזי.

 

חבילות ספא במרכז בJAH SPA הן חבילות השמות דגש על חוויית המטופל, המתחילה החל בכניסתו למקום, תוך השקעה יוצאת דופן בעיצוב ובאווירה, המשתמרת באמצעות שירותי תחזוקה מוקפדים השומרים על סטנדרטים גבוהים ביותר. האורחים זוכים לבילוי במקום מטופח, הכולל מרפסת שטופת שמש המשקיפה אל תמונת נוף פנורמית טבעית- המרינה וחוף הים המרהיב של הרצליה.

ארוחת הבוקר הכלולה בחבילה מוגשת במסעדת המלון וכוללת מזנון עשיר הכולל אינסוף אפשרויות, ארוחת בוקר ישראלית קלאסית מפנקת המוגשת לאורך למעלה משלוש שעות ומאפשרת לאורחים הן גמישות ברמת לוחות הזמנים והן חוויה של ארוחה עשירה וארוכה במטרה ליהנות מן האוכל ומזמן האיכות גם יחד.

בהמשך היום נהנים האורחים מבילוי במתקני המלון והספא, חדרי טיפולים מאובזרים באווירה מרגיעה, סאונה יבשה וסאונה רטובה, מקלחות ולוקרים לנוחיות מלאה.

 

החיפוש אחר חבילות ספא לרוב מתייחס אל חבילות ספא כולל ארוחת בוקר, אולם JAH SPA מכירים בצרכים השונים של המבקרים ומאפשרים גם חבילת ספא מפנקת למימוש בשעות הצהריים ואחר הצהריים לבחירה, תוך שילוב של ארוחה חלבית עשירה או ארוחת דגים ערבה לחך, המוגשות לאורחים במסעדת קסטיליה בלובי המעוצב של המלון.

 

סוגי טיפולים

 

יום כיף בספא אכדיה הנרכש תחת חבילות ספא כולל טיפול מפנק לבחירה מבין מגוון הטיפולים הניתנים במקום, על ידי מטפלים מוסמכים ומנוסים. בין סוגי הטיפולים:

 

עיסוי רקמות עמוק

 

עיסוי שוודי

 

עיסוי באבנים חמות

 

כל הטיפולים ניתנים במסגרת חבילות הספא השונות לאורך 50 דקות או 70 דקות לבחירה, כאשר בספא אכדיה מציעים חבילות ספא מוזלות לזוגות ולקבוצות.

 

האם ניתן לרכוש טיפולי ספא ללא חבילות ספא?

 

ניתן לרכוש ולתאם את כל אחד מן הטיפולים המצוינים באור הרצוי, כטיפול יחיד וללא רכישת חבילות ספא מלאות. יחד עם זאת, אורחי הספא המגיעים לטיפולים נחשפים אל מתחם ספא מעוצב, מפנק ומלא באווירה ובהשראה, אשר המשך הבילוי בהם הופך להיות המשך טבעי לטיפול, כאשר שילוב של חבילות ספא כולל ארוחת בוקר או ארוחת צהריים מספק מעטפת מלאה לצורך בזמן איכות, פינוק, מגע והנאה מושלמת.

 

הארוחות המוגשות במלון הן ארוחות עשירות היוצאות תחת ידי שף המלון ואינן נופלות ואף עולות על כל מסעדה מקומית, ומאפשרות לאורחים ליהנות הן מטיפולים איכותיים ומקצועיים והן מארוחות מעולות וערבות לחך, במחיר משתלם שהופך את חבילות הספא של ספא אכדיה למובילות מבין מתקני הספא בשרון ובמרכז.

 

JAH SPA ממוקם בתוך מלון דן אכדיה, על גבי המרינה ורצועת החוף היפה בישראל. רמת האירוח במלון ובמתחם הספא היא רמת אירוח מן הגבוהות שקיימות, תוך מתן תשומת לב לכל פרט מקטן עד גדול, ושימת האורחים במרכז, להענקת חוויית בילוי מושלמת.

רומנטיקה בספא