בריכה בהרצליה
בלוג
ספא בשרון לפני החופה - כך תשחררי לחצים
Jan 08, 2020

מתוחה פיזית מכל התיזוזים והמדידות, הארגונים והבלאגן של הפקת אירוע החתונה שלכם? אם את תושבת מרכז הארץ, ספא בשרון או ספא הרצליה פיתוח שמעניק טיפול ספא מפנקים - ועוד יותר עדיף מלון ספא המאפשר גם בילוי לצד בריכה או אפילו המשך הבילוי ללינה - דווקא לפני החופה הוא הפתרון המושלם.

הרגע הגדול קרב ובא - בתוך זמן קצר תהפכו למשפחה. תעמדו מתחת לחופה נרגשים, תאמרו את הנדרים ותתמסרו לאהבתכם.

אלא שהזמן הכל כך מרגש הזה גובה גם מחירים - ההכנות לחופה, המתחים, הריצות והמטלות כולם מייצרים מתח גדול, לא בהכרח בנפש אבל לבטח בגוף. אז מה אפשר לעשות בכדי להגיע לחופה רעננים וזוהרים? כן, את כבר מבינה את הכיוון… עיסוי וטיפול ספא בשרון, ביקור בספא יוקרתי (למשל ספא הרצליה פיתוח) וקבלת עיסוי מענג (אולי טיפול ספא זוגי רומנטי או עיסוי באבנים חמות לשחרור לחץ, לך בנפרד) - כל אלו עשויים להפוך את החוויה והתקופה של לקראת יום הנישואים לחיובית יותר, לחזק ולתרום לחיוניות שלכם באופן ממשי ומחושי.

בספא בשרון - ובין אלו מובילה הבחירה במתקני ספא הרצליה פיתוח שנכללים בקטגוריה "ספא יוקרתי" בזכות קהל היעד ואופי השכונה המסוגננת - ביום פינוק שלם או בהפוגה בת שעתיים בספא המפנק, תגלו שלמרות שחשבתם שזה לא יעלה על הדעת, בכל זאת אפשר - וכדאי! - לעצור לרגע את התזזית שבה נמצאים חייכם ערב חתונתכם, להרשות לעצמכם להתמסר לידיים מקצועיות ולספק לגופכם המעט תשוש טיפולי ספא אקסקלוסיביים לפי בחירה.

אחרי הטיפולים תגלי או תגלו דבר מה נוסף: ההפוגה והעיסויים פשוט עושים את ההבדל וסיפקו היטענות באנרגיה מחודשת ומרוממת גוף ונפש, פשוט כך.

המאמר פונה אלייך, הכלה לעתיד, לא בכדי. ספק אם גברים, ועוד כאלו שנמצאים בסחרור טרום הפיכתם לחתנים, יהיו מסוגלים לחשב מסלול בתבונה ולהעלות רעיון לבילוי במלון ספא בשרון. אפילו אם בן זוגך מושלם (וברור שהוא כזה!) ויודע שאת מתה על ספא הרצליה פיתוח, הסיכוי שהוא יגיע לבד לרעיון הספא המפנק - קלוש.

לכן אנחנו כאן להזכיר לך ליזום ולהציע לו - דווקא לפני יום הכלולות, בטרם רגע החופה וכשאתם בעיצומן של ההכנות האחרונות - קחו לכם זמן לטיפולי ספא בהרצליה פיתוח.

במתחם הספא בשרון תפגשו קודם כל שלווה, הרי מדובר במלון ספא. כל מי שסביבכם נמצא ברגעי רוגע וקסם, והאווירה - בהתאם! בשלב הבא תוכלו ליהנות מבילוי בלובי המלון, אולי מקצת בטן-גב לצד הבריכה או מרגעים מבורכים מול נופי חוף הים והגלים. ואז יגיע הכיף האמיתי. מה שתבחרו: עיסוי שוודי קלאסי, אירוודה או אולי עיסוי באבנים חמות - כולם יתגלו כבחירה מדויקת ומענגת, שתפיג את המתח משריריכם ומראשכם, ותגרום לכם לרחף לזמן קצר כמו בענן, מנותקים מהכל, מתרגעים ונטענים מחדש. עכשיו אתם מוכנים להתחתן כמו שצריך, שיהיה במזל!

ספא בהרצליה פיתוח