בריכה בהרצליה
בלוג
מסיבת רווקות בסטייל - יום ספא במלון
Jan 08, 2020

לקראת יום הכלולות המיוחל מתחילה התלבטות קשה חדשה - איפה לערוך ולארח את מסיבת הרווקות?! יום ספא במלון הוא פשוט הפתרון המושלם לתהיות הקיומיות האלו, וכזה שיספק לכלה ולחברותיה את כל מה שצריך במסיבת הבנות שלפני החתונה, שזה בעיקר: פאן, שלווה, זמן איכות יחד, ומישהו שיעשה הכל כדי שהאורחות יתמוגגו מכל שנייה בלתי נשכחת.

לתושבות תל-אביב והמרכז מומלץ לחפש פשוט יום כיף בספא במרכז ולהוסיף את המילה 'מלון' לחיפוש, בכדי לאתר שלל הצעות ודילים ליום ספא במלון עבור קבוצות, ואולי גם ספציפית למסיבת רווקות ולחגיגה המופלאה שלכן, הנשים, לפני החתונה.

 

נתחיל בכך שיום כיף במלון בכלל, ויום ספא במלון בפרט - בשונה מיום פינוק זוגי בספא זוגי במרכז - הוא אירוע חברתי מגניב. דמיינו חבורת נשים נרגשת מתאספת לה ומגיעה למתחם ליום ספא במלון. המקום מטופח, מבהיק מניקיון ולמען האמת גם די מפואר (רצוי במלון גדול ליד הים, כך שהחוגגות לא ירגישו בכלל את הקרבה לעיר, לעומסי התנועה ולמקום העבודה - ובכלל מוטב לעודד את המוזמנות ליום כיף בספא במרכז לקחת פשוט יום חופשי מכל פעילות). אחרי ההגעה ניתן לבלות בלובי המלון, עם כיבוד קל, ואז כל הנשים יעטו חלוקי רחצה לבנים, יתארגנו לשהות הנעימה ולמסאז שכל אחת בחרה, או שנבחר באהבה על ידי בעלת השמחה, ואפשר גם המארגנות, כשמדובר במסיבת הפתעה.

 

יש שיזכרו חוויות דומות מהעבר - אחת תספר איך פעם נלקחה על-ידי בן זוגה לספא זוגי במרכז ליום ספא זוגי, ואחרת תגולל חוויות מאירועים שונים בספא זוגי, כמו מסאז בארבע ידיים ביום פינוק זוגי. וזה נחמד כי הזכרונות האלו יתדלקו גם ציפייה של האורחות, עוד בטרם הגיעו למסיבה, אבל אז הן יגלו שיום כיף בספא במרכז עם החברות הכי טובות, במסגרת מסיבות רווקות, הוא פשוט אופרה אחרת לגמרי.

 

למה? כי אפשר להזמין הפעלות, הרצאות, קוראת בקפה או אפילו חשפן, שינעימו את זמן האורחות עוד לפני או שנייה אחרי שכולן יקבלו את העיסויים. וככה, עם חבורת נשים מדיפות ניחוחות של שמנים אתריים, נינוחות ומשועשעות, רפויות וחופשיות, ברור שהכל ילך הכי טוב שיש, ושזה יהפוך ליום כיף כל כך כייפי יחד שפשוט אף אחת לא תרצה שיגמר לעולם.

 

מסיבת רווקות כיום ספא במלון היא אולי לא האירוע הכי מקורי, אבל היא פשוט בחירה מטריפה למסיבה נפלאה, מתגמלת, עוטפת, מחברת ואינטימית. לתת לחברות לבלות יחד יום כיף בספא במרכז זו בחירה נכונה, כי מה לעשות: נשים אוהבות את הסטייל של המלון, את הטיפול והיחס הטוב שנלווה לכך, את הניקיון והריחות הטובים, ואת הבילוי יחד בחברה נשית חמה ומתפנקת. רוצות הוכחה? פשוט נסו ותיווכחו! ספרו שאתן מזמינות יום ספא במלון למסיבת הרווקות - והחגיגה תתחיל כבר כשתבשרו לאורחות לאיזו מסיבה הן מוזמנות...

יום כיף בספא במרכז