מלונות בהרצליה על הים
Jan 08, 2020

ספא שניתן למצוא במלונות בהרצליה על הים הוא מקום מושלם לקבל בו עיסוי או עיסויים מקצועיים - טיפול או טיפולים שנועדו גם לגוף, אבל בהחלט יכולים גם לתרום לנפש, ולרווחה האישית הכללית. בחירה בספא מול הים במלון אכדיה  תספק כל צורך בניתוק מרגיע מהמתחים, העבודה, הלחץ ושאר הנושאים שממלאים את חיינו ושלפעמים אנחנו עייפים מהם מעט.

ספא בהרצליה מול הים

למעוניינים בספא במרכז מול הים צפויה, כאמור, הנאה גדולה במיוחד, אם יבחרו בספא אכדיה - מתחם הספא שבמלון אכדיה היפהפה מציע מיקום מנצח עם נוף מרהיב לים, ובנוסף שלווה אמיתית ונדירה, שיספקו שלל טיפולי הגוף-נפש המקצועיים שבהם מתמחה המקום. כולנו יודעים שלטיפולים אלו יש השפעה חיובית מיידית, אבל כדאי לדעת כי ההשפעה הזו מלווה את המטופלים גם זמן רב אל תוך החזרה לשגרה.

אם שאלתם את עצמכם מתי מומלץ לבקר במלון אכדיה ובספא בהרצליה כחלק ממלונות בהרצליה על הים שבו, הרי שביקור בספא הוא על תקן פינוק משדרג לחיים, תמיד. יש שמסוגלים, ומעוניינים, להגיע לספא בתדירות גבוהה, לפעמים אפילו פעם או יותר בשבוע, ויש שיסתפקו בהגעה למתחם ספא מול הים בהרצליה רק פעם בחודש או בכמה חודשים. בכל אופן, כל ביקור מבטיח להוסיף לבריאות הגוף והנפש ולתחושה הטובה והמשוחררת שלכם. לכן, הקשיבו לקול הפנימי, ופרגנו לעצמכם ימי פינוק ימי פינוק ועיסוי במרכז. זה אמנם תענוג שכולל מחיר כספי, אבל - התמורה שווה זהב.

לצאת מהשגרה - לבלות ולחגוג בספא מול הים

בכדי לשבור שגרה ולרענן את חיי היומיום הלא פשוטים לא חייבים אירוע מסוים, אבל כשמציינים מאורע לגיטימי עוד יותר לצאת לבלות ולהירגע בספא .

הסיבה לבילוי יכולה להיות אירועים פרטיים, כמו מסיבת רווקות, יום הולדת ויום נישואין, או כל נקודת ציון לפרק חיים; כמו גם סיבות עסקיות, למשל החלטה להפיק יום גיבוש לעובדי החברה - השקעה שמחקרים רבים הוכיחו כמשתלמת מאוד, כי יום גיבוש כמו זה של ספא מול הים אכדיה, מייצר אצל העובדים מחויבות רבה יותר - כל אלו מתאימים במיוחד לבילוי ביחיד או בזוג, וכמו גם בקבוצה, במתחם הספא.

טיפול לגוף - רווח נקי לנפש

ספא בהרצליה מול הים הוא מקום אידיאלי לקבל בו עיסוי מענג מידי מומחים - טיפול שנועד לא רק לפינוק, אלא אף בכדי לשחרר מתחים וכאבים ביעילות רבה.

למעשה, כבר עם רגע הכניסה אל הספא אנחנו מעניקים למטופלים בדיוק את מה שכולנו זקוקים לו: ניתוק מלא מטרדות היומיום ואפשרות להתעטף באנרגיות חיוביות בלבד, להתחזק ולקבל מעין "זריקת" רענון ורוגע.

עם הבחירה לבלות בספא בא הרגע לבחור מבין ההיצע המפתה של סל הטיפולים של אכדיה, שכולל בין השאר טיפולי רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסוי באבנים חמות, עיסוי רקמות עמוקות ועוד. 

לבילוי שלכם בספא הנמצא במלונות בהרצליה על הים תוכלו לצרף ישיבה מהנה על שפת בריכה, ביקור בסאונה יבשה או רטובה, מבחר פירות העונה וכן ירידה נוחה לחוף הים הצמוד, מהיפים בחופי ארצנו. מכיוון שמדובר על בית מלון עם ספא, ניתן להאריך את השהות ללינה ולאירוח של לילה או יותר במלון.

בילוי זוגי בספא - הנאה כפול שתיים

הספא מבטיח גם למי שמגיע לבדו חוויה מענגת, כאמור גם לגוף וגם לנפש - אבל יום כיף זוגי במלונות בהרצליה על הים יספק למגיעים עוד יותר: קודם כל בזכות ההנאה האישית, ואז עקב השמחה שבהנאת היקרים לכם, שנמצאים איתכם במקום ביום הכיף הקסום. ובעצם מה צריך אדם יותר מהשילוב של ספא, ים ופרטנר אהוב לצידו?

בילוי זוגי בספא