ספא עם בריכה בשרון
Jan 08, 2020

אם ספא מבטיח לנו פסק זמן מענג ומפוגג מתחים לגוף וגם לנפש ובריכה היא מקום שכולם אוהבים לבלות בו - אך טבעי הוא שנרצה להגיע אל ספא בשרון עם בריכה, מקום שמעניק לנו את החוויה האולטימטיבית, ושבמידה מסוימת אנחנו יוצאים ממנו אדם אחר מכפי שנכנסנו אליו.

רפלקסולוגיה או ארומתרפיה?

מרכיב אחד שתורם לשינוי המשמעותי בין ה"לפני" ל"אחרי" כשמבלים בספא במלון בהרצליה עם בריכה הוא העיסוי שהוא למעשה גם טיפול.

הפתיחות לכל חלקי העולם והמעבר של ידע בין תרבויות שונות הביאו אלינו בעשורים האחרונים שיטות טיפול ותיקות שמחוללות פלאים גם בעולם המודרני, ואולי אפילו הן אפקטיביות במיוחד בעולם של היום, שאמנם מקל עלינו במובנים רבים אבל גם מייצר לא מעט מתח וסטרס.

אפשרויות נוספות של עיסוי בהרצליה במסגרת ספא:

ארומתרפיה שמבוסס על שמנים אתרים טבעיים עם ריחות מענגים, רפלקסולוגיה שמתמקדת בכפות הרגליים, כשדרכן מושפעים לטובה גם שאר איברי הגוף, עיסוי באבנים חמות שנשען על מסורת אינדיאנית של מאות שנים, שיאצו שמגיע אלינו מיפן וישנן עוד מגוון אופציות כך שכל אחד ואחת מאיתנו יכולים להתחבר לטיפול הנכון ביותר עבורם באותו רגע.

אפשר לבד, אבל יותר כיף בשניים

השילוב של ספא עם בריכה מספק לנו רגעי נחת קסומים, ומתבקש שנרצה לחלוק איתם עם חבר/ה קרוב/ה, ואולי עם בן/בת זוג או עם אחד ההורים, ובאופן כללי עם מישהו שיקר לנו.

דמיינו איך שניכם מגיעים אל עיסוי במרכז, משילים מעליכם את הבגדים ואת טרדות היומיום, זוכים לטיפול ב-4 ידיים והמון נחת, מתרווחים מול הבריכה או נהנים בתוכה, מנצלים גם את הסאונה היבשה או הרטובה ואת שאר הפינוקים - לא רק שהכיף כפול אלא שהפרטנרים שלכם לחוויה באותו ספא בשרון עם בריכה לא יפסיקו להודות לכם על שסחפתם אותם איתכם.

איך לשדרג עוד יותר ספא בשרון עם בריכה?

ספא בשרון שיש בו גם בריכה מעניק לנו כאמור רגעים בלתי נשכחים, אבל אם זהו גם ספא בהרצליה מול הים - בכלל מדובר במקום מושלם.

הגישה הנוחה לים מעשירה עוד יותר את הבילוי ובנוסף מאפשרת התעמקות בסוגיה הנצחית "מה יותר כיף, בריכה או ים" (כשהתשובה הנכונה היא כמובן "גם וגם, ובמיוחד עם ספא").

ספא בהרצליה מול הים