בריכה בהרצליה
בלוג
טיפול ועיסוי במרכז - מהמזרח הרחוק למרכז ישראל
Jan 08, 2020

בחבילות הטיפולים של ספא דן שבהרצליה ממתינות לאורחים ולמטופלים הצעות רבות לטיפולי גוף-נפש שמוצאם במזרח הרחוק, שם נולדו ופותחו לרמת אמנות. בין הטיפולים הללו תמצאו למשל טיפולי עיסוי איורוודי, עיסוי אביאנגה, עיסוי שירודהרה, ועיסויים מקצועיים נוספים רבים, המתבססים על ידע עתיק שנים ורב סימוכין.

טיפולי הספא מהמזרח הרחוק נותנים מענה הוליסטי הן לגופכם והן לנפשכם, כיוון שלהם השפעה על זרימת הדם, כמו גם על איזון הגוף והנשמה, במטרה לייצר בין השניים הרמוניה מתמשכת ויציבה.

חבילות ספא בהרצליה המוצעות בספא דן (ספא אכדיה שבמלון דן בהרצליה) מתאימות להזמנה ליחידים או לזוגות, וההגעה אליהם עם בני הזוג שחיים לצידכם מבטיחה חיזוק היחד והקירבה, כמו גם הענקת חוויה עוצמתית בשניים בקבלת עיסוי במרכז. לכן יהיה זה רעיון נהדר לפרגן לעצמכם טיפול זוגי מהמזרח הרחוק - לקחת הפוגה קלה משגרת החיים וליהנות מחבילת ספא זוגית בהרצליה, כוללת עיסוי במרכז, בספא המקצועי שבמלון דן.

הטיפול הזוגי המפנק שיעניקו לכם מומחים בתחום מבטיח להביא אתכם למה שאולי כבר אבד או פחתה תדירותו - תביטו זה לזו בעיניים, תנשמו בשלווה ובנינוחות ותהיו לזמן מה שוב רק אתם והביחד שלכם. וזו בדיוק הסיבה מדוע עיסוי במרכז מפנק ומיוחד - בשיטות שלמדנו מהמזרח ואשר שמות דגש הן על הגוף והן על הנפש - הוא בדיוק מה שאתם צריכים יחדיו.

יום ספא במלון של ספא אכדיה בהרצליה המעניק עיסוי במרכז הארץ מאפשרות שילוב סינרגטי בין התרגעות, פינוק, נינוחות ושלווה, ומכילות את האפשרויות הבאות אשר נשענות על מסורת הטיפולים מהמזרח הרחוק:

עיסוי אביאנגה בשתי ידיים - אביאנגה היא תנועת עיסוי משחררת, המרגיעה את כל שרירי הגוף, מהראש ועד הרגליים, שבה משולבת משיחת שמן שומשום חמים. העיסוי המסוים הוא מאוד רפטטיבי, ולכן יכול להכניס את המטופל למצב מדיטטיבי ורוגע במיוחד, ולייצר הרגעה מושלמת של כל שרירי הגוף, ניקוי רעלים והקניית נינוחות עמוקה במיוחד.

עיסוי שירודהרה - עיסוי שמקורו בתורת האיורוודה, מהבולטות בתורות המזרח הרחוק, שבו מתבצע עיסוי בשמן שומשום חמים המתרכז בראש ובפני המטופל. מסאז' זה נשען על האמונה כי שחרור השרירים, ניקוז הרעלים וההרגעה של אזורי הפנים והקרקפת יביאו לרגיעת הגוף והנפש באופן מלא, ועתידים לספק למטופל שלווה שתעטוף את כולו.

חבילות ספא עם עיסויים מפנקים בספא אכדיה שבמלון דן בהרצליה

אם טיפולים מהמזרח הרחוק לאו דווקא קוסמים לכם, כדאי שתדעו כי אלו מהווים רק חלק מהיצע הטיפולים המגוון והמקצועי של ספא דן בהרצליה בעבור יום ספא זוגי. במתקני הספא הפועלים במתחם מלון דן אכדיה, השוכן ממש על חוף הים בהרצליה פיתוח, מוצעים גם טיפולי עיסוי שוודי קלאסיים, עיסוי אבנים חמות שמקורו בדרום אמריקה, ועוד שלל עיסויים וטיפולים שמתבססים על חכמת גוף-נפש שנצברה בכל העולם כולו. עליכם רק לבחור ולהזמין, עיסוי במרכז, להגיע ולהימצא בחוויה הנינוחה לבחירתכם - ביחד או בנפרד, כיום כיף או כטיפול בודד - בכל עת שבו חפצה נפשכם בהטענת המצברים באנרגיה חיובית מבורכת.

יום ספא במלון