רות צפת

גבוה מעל לנופי הגליל העליון, על פסגות הרי כנען וצפת יושבת העיר צפת ומשקיפה על אחד מן האזורים הירוקים והיפים ביותר בישראל בכל עונות השנה. ישנם לא מעט מלונות בצפת אשר ערוכים לקבל בברכה את הנופשים המבקשים פסק זמן מרגיע באמצע החיים. בטבורה של העיר העתיקה, אחת מן הערים המקודשות ומול נוף עוצר נשימה של הרי הצפון, נמצא מלון רות צפת מרשת מלונות דן- המציע לאורחיו חוויה יוצאת דופן של אירוח בבית מלון בצפת עם שילוב מוקפד של ישן וחדש במבנה ייחודי.

בית המלון בצפת מחדש את ימיו של חאן אורחים עתיק בן 800 שנה עם כל הנוחות והפינוק שרק מלון בוטיק יכול להעניק לאורחיו במאה ה-21. מלון רות צפת מרשת מלונות דן ממוקם קרוב לעיר העתיקה והקסומה על סמטאותיה הציוריות הממתינות לאורחים עם מגוון נקודות עניין ואטרקציות המתאימות לכל אחד: בתי כנסת עתיקים ומרתקים, סדנאות וגלריות אמנים הנמשכים לצייר את הנוף הגלילי, מצודה צלבנית עתיקה ומגוון מסלולי טיול, יצרני גבינה מסורתיים המתמחים בגבינה הצפתית המפורסמת, יקבים המנצלים את הגובה מעל פני הים ועוד אטרקציות ומוקדי תיירות מגוונים בקרבת העיר.

העיר הגלילית העתיקה שימשה כבירת הגליל העליון לאורך ההיסטוריה עם כיבושי הצלבנים, הממלוכים, והעות'מנים. ההיסטוריה המגוונת של העיר נגלית לעיני הפוקדים את העיר, והלינה בבית מלון בצפת העתיקה, היא נקודת מוצא אידיאלית לסיור מודרך מרחיב דעת ומרתק היוצא מן המלון (סיורים עם ההיסטוריון דוד עמיאל בימי שבת) ומוביל תוך דקות ספורות למרכז העיר העתיקה של צפת - המקום שהפך אבן שואבת ליהודים שהתיישבו בעיר ובארץ לאורך שנים. סיור מודרך בסמטאות העיר העתיקה בצפת חושף את פינות הקסם והסודות שממתינים ברחבי העיר העתיקה, על כל פינות החמד הנסתרת, בתי הכנסת וקברי הרבנים והמקובלים ומכניס את המבקרים לאווירה הרוחנית הייחודית של צפת.

מגוון החדרים במלון רות צפת מאפשר לאורחים לבחור את החדר האידיאלי עבורם מבין מגוון חדרים מרווחים, מפנקים ומעוצבים. מחלק חדרי המלון נשקפות פסגות הגליל והר מירון הירוק תמיד. בריכת המלון החצי אולימפית בחצר המלון פתוחה לנוף מרהיב, מסעדת המלון מציעה לאורחים מגוון מנות גליליות מקוריות המתבססת על תוצרת מקומית טרייה, המוגשים בבר היין החדש Muza Winebar. שירותי חנייה ו-Wi-Fi ניתנים חינם לאורחי מלון רות צפת ללא תשלום.