בריכה בהרצליה
בלוג
חגיגות יום נישואין מושלמות בספא
Jan 08, 2020

אנחנו זוג ותיק - יש לנו ילדים גדולים ובית מקסים וקריירות, אבל גם המון טרדות ועיסוקים. אז לכבוד חגיגות יום הנישואין שלנו החלטתי שהגיע הזמן להתאוורר, לעצור הכל, לקחת יום חופשי ולהתפנק. אחרי בירורים ומחשבות ארוכות, בחרתי בחבילת יום נישואין לספא המשולבת בבילוי זוגי רומנטי בספא אכדיה השוכן בהרצליה פיתוח. מדוע? מיד תבינו הכל.

לא יאמן אבל בעלי ואני מציינים את היותנו נשואים כבר שני עשורים. חגגנו את האהבה שלנו כשהיינו רק שנינו יחד, ועוד יותר עם כל ילד שנולד. עשינו דרך ארוכה ואנחנו עדיין אוהבים, אבל ביומיום אנו נוטים לשכוח את הזוגיות ולעסוק בלעדית משפחה ובמטלות החיים.

יום כיף רומנטי לשניים בהפתעה

איזה מזל שביום הנישואים האחרון שלנו הבליחו לי הרעיון והמחשבה שמזמן לא בילינו רק הוא ואני באופן בלעדי ומיוחד, ושחבילת ספא זוגית תהיה פשוט מושלמת לשם כך. הוא אמנם לא בדיוק הטיפוס הקלאסי של בילוי בספא, אבל ביום כיף זוגי בהרצליה בספא במרכז- מהשווים שנתקלתי בהם בארץ - הוא יהנה לבטח, ואני אגרום לו לזרום כשאסביר שזה הבילוי המושלם שיחזיר לנו את תחושה האהבה ואת הברק לעיניים.

עשיתי הכל לבד: הזמנתי יום כיף זוגי בספא ואז התקשרתי למנהל שלו וביקשתי חופש בעבורו. בבוקר יום הנישואין ארגנתי הכל מראש ובבוקר ניגשתי והערתי אותו בנשיקה עם הבשורה: "יש לי הפתעה מיוחדת בשבילך".

את יום הנישואים פתחנו בארוחת בוקר מושלמת בבופה של מלון דן אכדיה, ומשם המשכנו לבילוי בבריכת המלון המקסימה. כל זה בנה סיטואציה מושלמת ונינוחה, שהתאימה כל כך להמשך הדרך - לטיפולי הספא!

חוויה זוגית חזקה בספא

במתחם הספא המתינו לנו המטפלים והצוות המקצועי, שהבטיחו וקיימו עם מקום באווירה רומנטית, שלווה ומלאת קסם. ההרגשה הייתה כאילו הגענו לעולם אחר, עולם נטול דד-ליינים ולוחות זמנים עמוסים, עולם שאין בו לקוחות כועסים, ילדים תובעניים ובית מבולגן - רק שנינו, מוזיקה מכושפת ועיסוי זוגי מקצועי וכל כך מרגיע. כן, בחרתי נהדר - קיבלנו עיסוי מענג ממש והיה נפלא לחוות אותו בשניים. המציאות באמת נשארה בצד, כשאנחנו מתפנים ליהנות מהביחד המופלא הזה, שכל כך חסר לי אבל מסתבר שגם לו…

אחרי העיסוי בילינו עוד במתקני ספא מול הים, מתמוגגים מהאווירה ומהשקט, ונחנו באמת מהכל, אבל בעיקר - נזכרנו כמה שאנחנו אוהבים זה את זו.

את יום הנישואים הזה אני רוצה לסכם קודם כל בהמון שמחה על הזמנת חבילות ספא במרכז ליום רומנטי ומושלם. שנית, אני מודה שהזדמן לנו לחגוג את הזוגיות ארוכת השנים והנהדרת שלנו יחד כך, להשאיר את המציאות בחוץ, ולהתרכז רק בפנימי וברוחני. כמה שזה נדיר בחיים.

חבילות יום נישואין בספא

ממליצה לכל מי שחש שהמציאות מעט שוחקת את הזוגיות שלו ושהאהבה נדחקת למקום כמעט האחרון בסדר העדיפויות בגלל היומיום התובעני - התקשרו לספא דן אכדיה, ששמו ספא מול הים. הזמינו חבילת יום נישואין לספא, פרגנו לעצמכם זאת.

מבטיחה שתזכו במקום עם אווירה מושלמת ליום נישואים, ובהנאה גדולה ומגבשת, שיכולה פשוט להחזיר לכם ולו לזמן מה תחושה כמו הייתם זוג צעיר ורענן.

ספא במרכז