בריכה בהרצליה
בלוג
ספא זוגי מומלץ במרכז - החיים הטובים
Jan 08, 2020

ביקור בספא מספק פסק זמן מענג ומפוגג מתחים. יציאה לבריכה היא פשוט פאן טהור. לפיכך אך טבעי הוא שהשילוב של 'ספא במרכז עם בריכה' יהווה סינרגיה, שמשמעה שהשלם גדול אפילו יותר מסכום חלקיו.

איזה טיפול תבחרו - רפלקסולוגיה

, ארומתרפיה, ואולי שילוב ביניהם?

ביקור בספא מומלץ במרכז עם בריכה - ספא אכדיה של מלון דן אכדיה הוא מהמובילים בקטגוריה - מבטיח שינוי מהותי במי שהייתם לפניו ואחריו.

העיסויים הם מהסיבות העיקריות לשינוי המשמעותי בין ה"לפני" וה"אחרי" בביקור בספא עם בריכה - הפתיחות לכל חלקי תבל וזליגת הידע והחכמה בין התרבויות בעשורים האחרונים העניקו לנו במערב התמחות בשיטות טיפול מהמזרח, שהן אמנם עתיקות אך הוכחו כמחוללות פלאים גם בעולם המודרני. מכיוון שהחיים בדור הנוכחי מייצרים לא מעט מתח וסטרס, אבל גם מאפשרים לנו להתפנק ולחיות את החיים הטובים - הרווחנו!

 

​עיסוי במרכז - מה עוד תוכלו לבחור בספא אכדיה?

טיפול ארומתרפיה המבוסס על שמנים אתרים טבעיים, העשירים בניחוחות עזים ומענגים; רפלקסולוגיה - עיסוי כפות הרגליים בנקודות אשר להן השפעה על איברי הגוף המרכזיים; עיסוי באבנים חמות - טיפול הנשען על מסורת אינדיאנית בת מאות בשנים; שיאצו - עיסוי לחיצות ומתיחות אשר מקורו ביפן; ואחרים.

היצע נרחב זה - כטיפולים בודדים או כטיפולים משולבים - יתאים לכל אחד ואחת, ויאפשר לכם להתחבר לטיפול הנכון ביותר עבורכם בביקורכם הנוכחי בספא במרכז עם בריכה.

​הכי כיף בשניים

השילוב של ספא עם בריכה בשרון מספק, כאמור, רגעי נחת שאין כדוגמתם, בין אם תגיעו למקום בגפכם או בלווית בן או בת זוג. אבל - הפינוק של הספא זוגי במרכז הוא כפול ומכופל בשניים!

בחירה לחלוק את הביקור בספא עם בן או בת הזוג, חבר או חברה, אולי עם אחד ההורים או הילדים שכבר בגרו יכול להפוך את הסיפוק שלכם לעוד יותר גדול. כי כמה כיף לראות מישהו אהוב נינוח ונהנה.

דמיינו איך אתם מגיעים אל ספא זוגי במרכז כולל ארוחת בוקר, מתפנים לזמן איכות נפלא ועתיר פינוקים יחד, זוכים לטיפול - אולי לעיסוי ב-4 ידיים - ולהמון נחת. אחרי העיסויים תוכלו להתרווח בצוותא מול הבריכה, לשכשך בה, לשבת בסאונה היבשה או הרטובה, להתמוגג עם קפה ועוגה מבר המלון, שמקושר לספא בשרון עם בריכה, ובעיקר לשמוח יחדיו על הזמן שלכם - בילוי טוען מצברים ויקר מפז.

​עיסוי במרכז