בתי מלון בירושלים
בתי מלון בירושלים

הקסם של ירושלים מורגש כבר בדרך אליה, עם אוויר הרים צלול כיין המקבל את פני העולים לרגל. מעבר לגשר המיתרים, עליו נוסעת הרכבת הקלה מתגלה עיר של זהב, כאשר האבן הירושלמית האופיינית לבנייה בעיר – החל מהבתים הצנועים ביותר  ועד למשרדי הממשלה וכמובן בתי המלון בירושלים – צובעת את העיר בגוונים של דבש ואור.
 
מלונות דן בירושלים – יתרונות היסטוריים

מלונות דן בעיר: מלון דן פנורמה, מלון דן בוטיק ובראשם מלון המלך דוד, מציבים רף גבוה במיוחד של מצויינות ומחויבות לרמות האירוח והשירות הגבוהות ביותר והם מדורגים באופן עקבי בין בתי המלון הטובים ביותר בירושלים על ידי מגזינים בינלאומיים דוגמת Condé Nast ואתרי תיירות מובילים כגון Trip Advisor.
בתי המלון של הרשת קרובים לאתרים הקדושים בעיר כמו: הכותל המערבי, כנסיית הקבר ומסגד אל אקצה. סיור בירושלים תמיד טומן בחובו הבטחה להרפתקה, כאשר מאחורי כל בניין מסתתר סיפור, ומעבר לכל פינה ממתין מפגש מפתיע. אפשר ללכת לאיבוד בסמטאות העיר העתיקה, לטייל לצד החומות הידועות, או להעביר אחר צהריים קריר באחת מהשכונות הציוריות סביב.


מוזיאונים ותרבות

ירושלים הינה עיר המשופעת במוזיאונים חשובים כגון: מוזיאון ישראל - מציג תערוכות עכשוויות בינלאומיות לצד אמנות ישראלית. בנוסף ישנם מוצגים היסטוריים בעלי חשיבות עולמית, דגם בית ראשון והיכל הספר. מוזיאון מרשים בקנה מידה עולמי. מוזיאונים נוספים בירושלים הם: מוזיאון לאומנות המקרא, מוזיאון המדע, מוזיאון הטבע, וכן ברחבי העיר ישנן גלריות מגוונות כמו: בית האומנים, בית אנה טיכו ובית הנסן - מרכז לאמנות דיגיטלית. 

אטרקציות נוספות
מלבד העיר העתיקה – שהוכרזה כאתר מורשת עולמי של אונסק"ו - מציגה ירושלים דוגמאות מרהיבות של ארכיטקטורה מודרנית, כמו בניין בית המשפט העליון ומקדש הספר, שבו שמורות מגילות מדבר יהודה לצד כתבי יד עתיקים ונדירים של התנ"ך. טיילת ארמון הנציב מציעה תצפית פנורמית מרהיבה על בירת המדינה, וביקור במלון המלך דוד - המפורסם במלונות ירושלים וישראל, מאפשר הצצה לאחד המבנים ההיסטוריים והמיוחדים בעיר. ניתן לשוטט במשך שעות בשוק מחנה יהודה, שבו הצבעים, הריחות והטעמים נמזגים אלה באלה לחגיגה קולינרית שאין שנייה לה, או לנוח על כוס קפה במדרחוב הסמוך, ולצפות באמני הרחוב המופיעים במתחם מדי יום. ירושלים מציעה דבר מה שונה לכל אחד, ופניה של העיר רבים כמספר המבקרים בה.

 

למידע נוסף על נקודות העניין בעיר, בקרו בעמוד האטרקציות שלנו בו ריכזנו עבורכם את מיטב האטרקציות בירושלים נכון ל-2022