ישראל וסין חותמות על הסכם שיאפשר מתן אשרת כניסה

ע"י מגזין דן    בתאריך  13/04/2016

ישראל וסין יחתמו על הסכם שיאפשר מתן אשרת כניסה לאזרחי המדינות לעשר שנים. הסכם זה הוא החשוב ביותר מבין סדרת הסכמים שעליהם המדינות עתידות לחתום, כחלק מיוזמה שמטרתה לחזק את קשרי המסחר והתיירות הבי-לטרליים. אזרחי סין, שותפת הסחר הגדולה ביותר של ישראל באסיה, יהיו הראשונים להנות מההסכם למתן אשרת כניסה לישראל לעשר שנים.

sin-1-0577_760x500

ישראל תהיה המדינה השלישית שתגיע להסכם נחשק זה עם סין, אחרי ארה"ב וקנדה. ההסכם צפוי להיחתם בירושלים, על ידי ראש הממשלה בנימין נתניהו וסגנית ראש הממשלה הסינית, ליו יאנדונג (Liu Yandong), המלווה בביקורה בישראל במשלחת סינית בכירה בת 80 חברים.

sin-1-0586_760x500

ביקור בישראל למטרות עסקים או חופשה יהפוך לקל יותר מאי פעם. לאחר שההסכם יחתם, משימת קבלת אשרה תהפוך לקלה, הן לתיירים והן לאנשים עסקים המגיעים מסין. כמו כן, החל מהחודש הבא, חברת התעופה Hainan תתחיל בהפעלת שלוש טיסות ישירות בשבוע מבייג'ינג לתל אביב, בנוסף לשלוש הטיסות הישירות המופעלות על ידי חברת התעופה הישראלית אל על, ובסך הכל שש טיסות ישירות בשבוע. בשנת 2015 ביקרו בישראל 50,000 אזרחים סינים כמעט, והודות להתפתחויות האחרונות, מספר כפול צפוי להגיע בשנת 2018.

המשלחת הסינית הבכירה, ובכללם סגנית ראש הממשלה ליו יאדונג, ישהו במלון המלך דוד, מלון הדגל של רשת מלונות דן, הידוע כמלונם המועדף של מנהיגים מהעולם וידוענים. כחלק מתוכנית אירוח מיוחדת ששמה "רשת מלונות דן מקדמת בחום את ידידיה הסינים", כל המלונות המובחרים ברשת, ובמיוחד מלון המלך דוד, הותאמו כדי שהאורחים הסיניים ירגישו בנוח ורצויים.

הזמינו עכשיו חופשה מפנקת במלונות דן:

מלונות בירושלים >>

מלונות בתל אביב >>

מלונות באילת >>

מלונות בחיפה >>

לדוגמא, המלון יספק לאורחיו נעלי בית נוחים ומרגיעים, ערכה של מוצרים ושירותים שימושיים, ערכה להכנת תה בחדרים ויפעיל ערוצי טלויזיה סיניים. מלונות דן מצפה לארח ולהעניק לאורחיה הסיניים הרגשה ביתית בישראל, בדיוק כמו שאר האורחים המתארחים אצלנו בקביעות.

sin-1-760x500-Dabel

נכתב על ידי  מגזין דן

מגזין דן נחשף למאות אלפי ישראלים ותיירים איכותיים (מעל מיליון לינות בשנה). תוכן המגזין כתוב בשפות עברית ואנגלית ובכך רלוונטי גם לאוכלוסייה מקומית וגם בינלאומית.

אולי תתעניינו בזה

לחץ כאן לשאר הפוסטים