פרסים עולמיים לרשת מלונות דן

ע"י מגזין דן    בתאריך  26/05/2015

מלונות דן במקום הראשון, מלונות דן זכו השנה במספר קטגוריות במשאלי ידיעות אחרונות וביססו פעם נוספת את מעמדם כרשת מובילה, השואפת להעניק ללקוחותיה את חווית האירוח המפנקת והמושלמת ביותר.

5731-Header

גביע זהב מיוחד הוענק למשפחת פדרמן לדורותיה, כאות הוקרה על תרומתם לפיתוח התיירות והכלכלה באמצעות מלונות דן. הרשת, שהחלה את פעילותה בשנת 1947 עם רכישתו של פנסיון “קטה דן” (כיום מלון דן תל אביב), מונה כיום 14 בתי מלון ברחבי הארץ.

גביע זהב בסקר "שביעות רצון הלקוחות" הוענק לרשת מלונות דן
רשת מלונות דן דורגה במקום הראשון בקטגוריית רשת המלונות הארצית הטובה והאיכותית ביותר

פרסים למלונות:
מלון המלך דוד זכה במקום הראשון בקטגוריית "בית המלון היוקרתי והייחודי בירושלים"
מלון דן תל אביב זכה במקון הראשון בקטגוריית "בית המלון היוקרתי והייחודי באזור תל אביב"
מלון דן אילת זכה במקום הראשון בקטגוריית "בית המלון היוקרתי והייחודי באזור אילת"

מלון המלך דוד – בין 100 המלונות הטובים בעולם

מלון המלך דוד עושה זאת שוב: לאחר שדורג בין 500 המלונות הטובים בתבל לשנת 2012 על ידי המגזין TRAVEL+LEISURE, נבחר עתה המלון על ידי המגזין היוקרתי ROBB REPORT להיכלל ברשימת 100 בתי המלון הטובים בעולם לשנת 2013, תחת הקטגוריה “אפריקה והמזרח התיכון”.

עורכי המגזין האמריקאי, הנחשב למגזין המשפיע ביותר בתחום הלייף סטייל היוקרתי, ציינו בנימוקיהם לבחירה את יתרונותיו הייחודיים של מלון המלך דוד: שילוב של יופי והיסטוריה, מיקום מושלם מול הנוף המרהיב של העיר העתיקה, ורקורד עשיר של אירוח נשיאים וראשי ממשלה מרחבי העולם.

רפי בארי, סמנכ”ל שיווק ומכירות מלונות דן, אמר: “אנו גאים על ההישג המרשים של מלון המלך דוד, שנבחר לרשימה המכובדת ביותר לצד המלונות המובילים בעולם. נשקיע גם בעתיד כדי להמשיך ולשאת בתואר המכובד, תוך עמידה בתחרות מול המלונות המצוינים הנוספים הפועלים בארץ”.

5731-footer

נכתב על ידי  מגזין דן

מגזין דן נחשף למאות אלפי ישראלים ותיירים איכותיים (מעל מיליון לינות בשנה). תוכן המגזין כתוב בשפות עברית ואנגלית ובכך רלוונטי גם לאוכלוסייה מקומית וגם בינלאומית.