המסך עולה: קיץ של תיאטרון במלונות דן

ע"י מגזין דן    בתאריך  16/11/2016

במהלך חופשת הקיץ נהנו האורחים הצעירים במלונות דן מהצגות האיכות של תיאטרון אורנה פורת לילדים ובני נוער.

חופשה משפחתית במלונות דן היא הנוסחה המנצחת שמיטיבה עם כולם: הילדים נהנים משלל חוויות ופעילויות מרתקות כמו שהם אוהבים במועדוני דנילנד, ההורים מנצלים את ההפוגה הזמנית כדי ליהנות מחופשה בראש שקט, וכל הצדדים יוצאים מרוצים…

HEADER

קיץ 2016 היה קיץ של תיאטרון במלונות דן: במסגרת שיתוף הפעולה עם תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער, הועלו הצגות האיכות של התיאטרון במלונות דן ברחבי הארץ: דן אילת, דן כרמל חיפה, דן ירושלים, דן פנורמה אילת ודן קיסריה.

בין ההצגות שהועלו וכבשו את הצופים הצעירים: “מרק כפתורים", “האוצר שאינו נגמר", “שבת הזהב", “חברים על הגשר" ו-"הנעליים של אדון סימון".

התגובות הנלהבות של הילדים והערנות שגילו במהלך ההצגות הוכיחו עד כמה תיאטרון איכותי מצליח לעניין ולרתק אותם ועל הדרך להעביר מסרים חינוכיים.

הם התרגשו לראות כיצד נגר חביב וחכם בהצגה “חברים על הגשר", מצליח לחדש את הידידות בין שני חברים טובים ולמדו שחברות היא הדבר הכי חשוב, עזרו לשני השחקנים בהצגה “מרק כפתורים" לספר את סיפור ההצגה וכך חוו בעצמם את ההבנה שרק בכוחות משותפים אפשר לעשות דברים גדולים, ולא הפסיקו לצחוק בהצגה “הנעליים של אדון סימון", כאשר הוא מחליט להיפרד מנעליו הישנות ולהחליפן בחדשות, אך בכל פעם שהוא זורק אותן הן תמיד חוזרות אליו בדרך פלא…

double-760x500-5

וההצגה נמשכת גם ב- דנילנד: בנוסף לפעילות העשירה המוצעת במועדוני הילדים של מלונות דן, התקיימו סדנאות תיאטרון והכנת הצגות שהקנו לילדים התנסות התורמת לפיתוח היצירתיות והביטוי העצמי, וגם ניסיון בימתי ראשון אותו יוכלו לנצל גם לאחר החופשה.

בנוסף, כל ילד שהתארח במלונות דן בין החודשים יולי-אוגוסט קיבל הזמנה אישית למסיבת סוף החופש הגדול עם הצגת הילדים הנודעת “גלי", מחזמר משיריו של אהוד מנור, בביצוע התיאטרון של אורנה פורת.

strip-8

רפי בארי, סמנכ"ל שיווק ומכירות במלונות דן: “אנו גאים להמשיך את שיתוף הפעולה עם תיאטרון אורנה פורת זאת השנה השנייה ברציפות.

עבור מלונות דן שיתוף הפעולה עם תיאטרון אורנה פורת הוא טבעי והינו חלק מהחיבור ארוך השנים של הרשת לעולמות של תרבות איכותית. מלונות דן, מאז ומתמיד, מחויבת לערכים של תרבות ברמה גבוהה גם עבור אורחיה הצעירים – בני נוער וילדים, והפעם דרך הצגות האיכות של תיאטרון אורנה פורת".

נכתב על ידי  מגזין דן

מגזין דן נחשף למאות אלפי ישראלים ותיירים איכותיים (מעל מיליון לינות בשנה). תוכן המגזין כתוב בשפות עברית ואנגלית ובכך רלוונטי גם לאוכלוסייה מקומית וגם בינלאומית.

אולי תתעניינו בזה

לחץ כאן לשאר הפוסטים