חופשה של תרבות במלונות דן

ע"י מגזין דן    בתאריך  10/11/2016

פסטיבל האופרה בירושלים, קונצרטים מיוחדים, חגיגת פלמנקו – מלונות דן מרחיבה את החיבור לעולם התרבות ומעשירה את החופשה בתכנים חדשים

שני יעל רוקדת פלמנקו

חגיגת פלמנקו

יותר ויותר ישראלים מעדיפים לבלות את חופשתם במלון שבו ניתן למצוא על סדר היום גם פעילויות תרבות איכותיות, המעשירות את החופשה בתכנים חדשים ומעניינים. חופשה עם תוכן היא "הערך המוסף" של מלונות דן, שמאז ומתמיד שמה דגש על תוכן תרבותי.

לאחרונה הרשת הרחיבה והעמיקה את החיבור לעולם התרבות והציעה לאורחי המלונות חווית אירוח סביב אירועי מוסיקה מיוחדים.

במסגרת שיתוף פעולה עם פסטיבל האופרה בירושלים, אורחי מלונות דן ירושלים ודן בוטיק קיבלו במתנה זוג כרטיסים במקומות מועדפים ל"אופרה פרדיסו" בבריכת הסולטן. מדובר במופע מוסיקלי המשלב סצנות מתוך סרטים נבחרים כמו אישה יפה, מוכת ירח, זיכרונות אהבה מפירנצה, ועוד כאשר סולני האופרה והתזמורת הסימפונית ירושלים מבצעים על הבמה את המוסיקה המשמשת כפס קול לסרטים אלו.

בנוסף, אורחי המלונות הוזמנו לסיור מרתק מאחורי הקלעים ולמפגש מיוחד עם הסולנים לפני הקונצרט.

strip-7

חובבי מוסיקה קלאסית נהנו במלון דן תל אביב מאירוע מוסיקלי מיוחד במינו: קונצרט חד פעמי עם הפסנתרנית צ’ינג יון הו, זוכת תחרות רובינשטיין הנחשבת לאחת הפסנתרניות הטובות בעולם, שאירחה את הפסנתרן הישראלי הצעיר אנדי פלדבאו.

פלדבאו הוא אישיות פעילה בתעשייה המוזיקלית הבינלאומית, ובשנים האחרונות השתתף בקונצרטים עם תזמורות חשובות בארץ ובעולם.

אורחים ששהו במלון במהלך סוף השבוע נהנו מחוויות נוספות: קבלת שבת עם הזמרת אלה רוזנר שהגישה קטעי אופרה, אופרטות ומחזות זמר בתוכנית תיאטרלית ומלאת הומור, וכיתת אמן עם עידית צבי, המנהלת האמנותית של תחרות רובינשטיין, שהגישה יחד עם איש הרדיו והטלוויזיה חיים קינן תכנית על “מאחורי הקלעים של התחרות", בשילוב קטעי וידאו ומוסיקה ייחודיים.

double-760x500-6

צלילי המוסיקה הגיעו גם לעיר הבירה: אורחי מלונות דן בירושלים – המלך דוד, דן ירושלים, דן בוטיק ודן פנורמה – חגגו סוף שבוע מוסיקלי בשיתוף הקאמרטה הישראלית: סדרת קונצרטים במסגרת פסטיבל לילות ספרד – פסטיבל של מוסיקה ספרדית באולם ימק"א, בהשתתפות אמנים מספרד, בו שולבו יצירות של רודריגז, דה פאיה ולאלו, סרסואלות, קטעי פלמנקו בנגינה ובמחול, רומנסות בלדינו, ועוד.

strip-6

חוויה תרבותית נוספת שהנעימה את זמנם של אורחי מלונות דן בירושלים היא הפסטיבל הבינלאומי למוסיקה קאמרית בירושלים. כחלק מחבילת האירוח, הוצעו לאורחים כרטיסים במחיר מיוחד של 100 ₪ לקונצרטים שהתקיימו באולם ימק"א.

חברי מועדון e-Dan הוזמנו מידי יום לחזרה גנרלית בבוקר, ומידי ערב לאחר הקונצרט, כשהאדרנלין בשיאו, נהנו ממפגש הוקרה קצר עם האמנים.

נכתב על ידי  מגזין דן

מגזין דן נחשף למאות אלפי ישראלים ותיירים איכותיים (מעל מיליון לינות בשנה). תוכן המגזין כתוב בשפות עברית ואנגלית ובכך רלוונטי גם לאוכלוסייה מקומית וגם בינלאומית.

אולי תתעניינו בזה

לחץ כאן לשאר הפוסטים