ישראל חוגגת תור ארד חדש

ע"י לי סונדרס    בתאריך  08/11/2016

בכדי להגיע לסטנדרטים הגבוהים ביותר בספורט, יש צורך ברמות הגבוהות ביותר של משמעת, תשומת לב לפרטים, מחויבות לעבודה מאומצת ומצוינות. אין זה מקרה כי פירוש המלה 'דן' הוא רמת מומחיות בג'ודו וכן הסטנדרט הגבוה ביותר בענף המלונאות.

אורי ששון

אורי ששון

שתיים מחמשת מדליות הארד האולימפית והפרה-אולימפיות של ישראל מהמשחקים בריו באוגוסט הגיעו מג'ודו. ירדן ג'רבי היא הג'ודוקה (מומחית ג'ודו) הישראלית הרביעית והספורטאית הישראלית השנייה בלבד אשר זכתה במדליה אולימפית. מאז חזרתה הביתה, ג'רבי זכתה במעריצים נוספים לאחר שמכרה את תג השם האולימפי שלה בסכום של 200,000 ש"ח ב- eBay כדי לגייס כסף עבור יחידת טיפול בסרטן ילדים בביה"ח איכילוב בתל אביב. לאחר ההצלחה של ג'רבי בקטגוריית 63 ק"ג, אורי ששון הגיח במהירות ופעל בכל כוחו בכדי לזכות במדליית הארד השנייה למדינה, בקטגוריית מעל 100 ק"ג.

ג'ודו הפך באופן לא רשמי לספורט הלאומי של ישראל, לאחר שזיכה את ישראל בחמש מתוך תשע המדליות האולימפיות. במדליה הראשונה אי פעם, מדליית כסף, זכתה יעל ארד בג'ודו במשחקי ברצלונה 1992. הרבה מאמינים כי הפופולרית של הספורט קשורה ישירות בהישגיה. באותם המשחקים, אורן סמדג'ה זכה במדליית ארד. זו הייתה הפעם האחרונה ששני ספורטאים ישראליים לקחו מדליות אולימפיות באותם המשחקים. משה פונטי, יו"ר איגוד הג'ודו בישראל, אמר: "זה מה שאנו טובים בו". פונטי הוסיף "כי 60,000 תלמידי ישראל עכשיו לומדים ג'ודו".

הצלחה, תהילה וגאווה נוספות הגיעו לאחר מכן במשחקים הפרה-אולימפיים בספטמבר. צוות ישראלי חזק של 30 משתתפים התחרה בכוח רב וכבוד ב-11 קטגוריות והביא הביתה מדליות ארד שלוש נוספות. אלוף שיט העולמי מורן סמואל (סירת יחיד 1000 מטר), הצלף דורון שזירי (בקטגוריה רובהR-7 50 מטר לגברים) , והשחיינית ענבל פזרו (סגנון חופשי- 200 מטר), כולם סיימו במקום השלישי, ומלונות דן ישראל לא יכלו להיות גאים יותר.

מלונות דן לספורטאים

 

מלונות דן ישראל נחשבים בעיני רבים כ"בית הרחק מהבית" עבור הספורטאים והרשת שותפה לערכים שאין מאמץ קשה מדי ואין מכשול גדול מדי בדרך להשגת המטרה שלך. כתומכת רבת שנים של ועד הנכים הישראלי, במשך למעלה מעשור, רשת מלונות דן מספקת פעילויות גיבוש, כנסים, הרצאות, חדרי ישיבות, אירוח ושירותים נוספים, המאפשרים לצוות לתכנן, לאמן ולרכז מאמציהם ביעילות על מנת לקבל את התוצאות המקסימליות על בימות העולם.

מהרגע שבו נשיא מדינת ישראל, ראובן ריבלין, איחל להם הצלחה לפני המשחקים בבית המלון דן ירושלים, ועד הרגע שבו חזרו מלאי גאווה, עם חיוכים רחבים ומדליות מבריקות (הכנס תמונה), רשת מלונות דן הייתה שותפה לגאווה של הציבור הישראלי בם.

בקרו בבתי מלון נוספים מרשת מלונות דן:

מלונות בתל אביב >>

מלונות באילת >>

מלונות בחיפה >>

 

 

 

60257-strip-760x400

"ברצוננו להודות מקרב לב לרשת מלונות דן על העזרה והתמיכה בספורטאים שלנו לאורך כל ההכנות לקראת המשחקים בארבע השנים האחרונות. ככל שענף הספורט הפרה-אולימפי ממשיך להתמקצע יותר ויותר, ובצדק, האתגרים של מתחרים ממדינה קטנה בזירה הגלובלית הם עצומים.

ללא התמיכה המלאה שקיבלנו מרשת דן, הזכייה בשלוש מדליות יכלה הייתה להיות אך חלום", אמרה לאה שניידר, דוברת ועד הנכים לישראל.

60257-strip-02-760x400

כעת, כל העיניים מופנות לעבר חגיגת הספורט הבאה – המכביה ה-20, שתתקיים בישראל בחודש יולי 2017. עד סוף משחקי המכביה האחרונים בשנת 2013, אשר טקס הסיום שלהם נערך בדן קיסריה, 9,000 ספורטאים התחרו מטעם 78 מדינות, מה שהפך את משחקי המכביה לאירוע הספורטיבי הבינלאומי השלישי בגודלו בעולם, אחרי האולימפיאדה והמשחקים הפאן-אמריקאים.

מי ייתן והספורטאים הללו ישאבו השראה מהמחויבות המוצגת על-ידי הספורטאים האולימפיים והפרה-אולימפיים, להצלחה רבה עוד יותר בקיץ הבא.

נכתב על ידי  לי סונדרס

אולי תתעניינו בזה

לחץ כאן לשאר הפוסטים