הטרקלין החדש במלון דן פנורמה אילת

ע"י מגזין דן    בתאריך  26/05/2015

2 תגובות

דן פנורמה אילת מזמין לטרקלין… הטרקלין החדש במלון דן פנורמה אילת הוא מרחב בילוי שקט ומעוצב לאנשים שמבקשים ליהנות מזמן איכות באווירה יוקרתית.

טרקלין דן פנורמה אילת

מטרתו של הטרקלין

היא לספק פינה שקטה ואיכותית לאורחי המלון השוהים בקומות השלישית עד השישית, בחדרי האקזקיוטיב, הטראסה והסוויטות. אבל גם אנשי עסקים המבקשים לבלות זמן איכות ולהתנתק מעט מההמולה והחום האילתיים, יוכלו למצוא בטרקלין את המענה המושלם.

דילים לאילת במחירים מפתיעים למזמינים דרך האתר >>

המיקום

הטרקלין ממוקם בסמוך ללובי המרכזי והכניסה אליו היא באמצעות כרטיס החדר בעמדת צ’ק-אין המאפשרת כניסה מהירה ללא המתנה. שלושה אזורי ישיבה בטרקלין המשקיף לנוף הלגונה של אילת: שולחן בר גבוה, שולחנות הסעדה וכן פינות ישיבה נמוכות. הטרקלין יכול להכיל כ 30- איש.

5711footer

העזרים הטכנולוגיים

הטרקלין שנפתח ב 1- ביוני 2014 , כולל עמדות מחשב, שירותי פקס ושירותי הדפסה, מגזינים שבועיים וחודשיים בשלל שפות ובהן אנגלית, צרפתית, רוסית ועברית וכמובן אינטרנט אלחוטי בנם, כמו בכל שטחי המלון.

העיצוב

לא פחות ממיליון שקל הושקעו במקום שעוצב ברוח חדשנית, מודרנית וצעירה, בצבעים שמתאימים לסביבה – שטיחים בגוונים של ירוק, טפטים בצבע שמנת, ריהוט בצבעי שמנת, שחור וחום. אהילי מנורות ענקיים יורדים מהתקרה בצבעי חול ולבן ונותנים חמימות לחלל.

שדרוג הטרקלין משתלב בשיפוץ המאסיבי שעבר המלון לפני כשנה: כל אזורי הישיבה בלובי הוחלפו, הריהוט חודש, פינת ההסעדה שודרגה – והכל בסגנון צעיר וצבעוני. הכניסה למלון נשלטת על ידי חלל עוצר נשימה של אטריום המתנשא לגובה כל שש הקומות.

5711footer2

האוכל

אדירן: “בגלגול הקודם, כאשר הטרקלין היה ממוקם בקומה השישית, הוא הורכב משלושה חדרים. כאן הגדרנו את החלל ואז פתחנו דלת למטבח צמוד, כך שהכל נעשה במקום. המזון מתבשל בו ברגע ויוצא לאורחים”. בטרקלין, המשדר יוקרה וייחודיות, מבחר קינוחים אישיים, משקאות קלים וחמים, מיצים טריים ופירות העונה. בשעות הערב מצטרף המרק החם.

לדברי מנכ”ל המלון, גיא אדירן, אמנם אנשי העסקים אינם פלח השוק העיקרי הפוקד מלונות באילת, אבל הטרקלין נותן מענה גם למי שמעוניין לקיים בו ישיבות עסקיות או לחברות המבקשות לקיים מפגשים במקום שקט.

5711-double

נכתב על ידי  מגזין דן

מגזין דן נחשף למאות אלפי ישראלים ותיירים איכותיים (מעל מיליון לינות בשנה). תוכן המגזין כתוב בשפות עברית ואנגלית ובכך רלוונטי גם לאוכלוסייה מקומית וגם בינלאומית.