דן אכדיה: היוקרה עולה קומה

ע"י מגזין דן    בתאריך  03/05/2015

הסוויטה הנשיאותית החדשה נותנת מענה מושלם לרמת הציפיות הגבוהה ביותר.

5727-strip

תענוג מול הים

 

מלון דן אכדיה בהרצליה, אחד ממלונות הדגל של רשת מלונות דן, מתבלט באופיו הייחודי על קו החוף: עם גג הרעפים האדום, המדשאות, משטח העץ והבריכה המשקיפה אל הים – המלון האינטימי משרה אווירה של כפר נופש קטן, אי של שלווה בתוך סביבה עירונית דינמית.

דן אכדיה, שנרכש על ידי משפחת פדרמן ב-1957 כמבנה מבודד על צוק מול הים, הציב מהיום הראשון סטנדרט חדש עבור מלונות היוקרה בישראל, ומאז הוא לא הפסיק לחדש ולהתחדש, במטרה לשמור על מעמדו כאחד המלונות המלהיבים והמפנקים ביותר במזרח התיכון.

5727-double

הסוויטה הנשיאותית החדשה במלון דן אכדיה הרצליה

 

את פרויקט הסוויטה הנשיאותית החדשה ניתן לזקוף לזכותו של מנכ”ל המלון, דני שניידר, שהגיע לדן אכדיה לפני כשלוש שנים, לאחר שניהל את מלון דן אילת במשך תשע שנים בהצלחה רבה – מעבר חד מעיר הנופש הדרומית הלוהטת לאווירה האריסטוקרטית של הרצליה פיתוח.

מה עמד מאחורי ההחלטה לבנות את הסוויטה החדשה והמפוארת ? “נכון שיש לנו בדן אכדיה מספר סוויטות משודרגות ויוקרתיות, עם יציאה מהחדר למדשאה פרטית ונוף מרהיב לים ולבריכה”, מסביר דני, “אך זיהיתי את הצורך בסוויטה בסדר גודל בינלאומי, העונה לסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתאימה לאירוח של אישים רמי דרג מכל הבחינות – הן מבחינת רמת האירוח הבלתי מתפשרת והן מבחינת פתרונות האבטחה שניתן ליישם הודות למיקומה של הסוויטה בקומה השלישית, לפני האחרונה”.

מענה מושלם לאח"מ

 

הסוויטה הנשיאותית נוצרה למעשה מחיבור של שלושה חדרים שנבנו מחדש מהיסוד, והפכו ליחידת אירוח ענקית המשתרעת על פני שטח של 100 מ”ר- וכשרואים את הסוויטה רחבת הידיים, מבינים שהגודל כן קובע. אורחי הסוויטה, מכובדים ככל שיהיו, לא יצליחו להישאר אדישים מול כל היתרונות והשדרוגים המוצעים להם מקיר לקיר: נוף מרהיב לים ולבריכה מכל כיוון, סלון גדול עם אח דקורטיבית, מטבח מצויד כראוי עם מקרר ומיקרו, פינת אוכל, מכונת קפה, חדר עבודה נפרד, חדר רחצה עם אמבט ומקלחת ומראה משולבת TV, סאונה רטובה, טכנולוגיה מתקדמת בחדר השינה להפעלת תאורה אישית ושליטה מלאה על מיזוג האוויר, מערכת אודיו מתקדמת – וזוהי רק רשימה חלקית, כמובן.

שום דבר אינו שגרתי בסוויטה זו, גם לא העיצוב האדריכלי: בשונה מהעיצוב המאופק והשמרני המאפיין את המלון, הסוויטה מפגינה סגנון ייחודי, קווים מודרניים, שימוש בחומרי גימור חדשניים כמו ציפוי עץ בצביעה מיוחדת, ועוד אלמנטים המדגישים סגנון עיצוב עכשווי.

אין ספק, כי הסוויטה הנשיאותית בדן אכדיה היא “קפיצת מדרגה” משמעותית המאפשרת לתת מענה מושלם לציבור האח”מים – דיפלומטים בכירים, אמנים בינלאומיים ואצולת הממון – ולהציע את הרמה הגבוהה ביותר של אירוח דה-לוקס בכל הקשור לעיצוב החדר, הנוחות והחדשנות. היתרון הבלתי רגיל של המיקום בהרצליה פיתוח הוא “בונוס” נוסף – הרחק מן ההמון הסואן, ויחד עם זאת במרכז העניינים…

5727-Header

נכתב על ידי  מגזין דן

מגזין דן נחשף למאות אלפי ישראלים ותיירים איכותיים (מעל מיליון לינות בשנה). תוכן המגזין כתוב בשפות עברית ואנגלית ובכך רלוונטי גם לאוכלוסייה מקומית וגם בינלאומית.