מלונות דן ליהנות מהטוב ביותר
מלונות דן ליהנות מהטוב ביותר

רשת מלונות דן הינה רשת המלונות היוקרתית בישראל. ברוח התקופה השיקה לאחרונה הרשת את אמנת הבריאות Stay Safe & Enjoy - לפרטים נוספים לחץ כאן.

הרשת מתגאה ב-18 מלונות מצטיינים במיקומים הנחשקים ביותר במדינה – ארבעה מלונות בירושלים, שני מלונות בחיפה, שלושה מלונות בתל אביב, שלושה מלונות באילת, ומלון אחד בנצרת, צפת, קיסריה, הרצליה ואשקלון. בין אם מדובר בנופש או בביקור עסקי, המלונות של רשת דן הם הבחירה הטבעית ביותר, עם רמה מקצועית ויחס אישי כמותו לא תמצאו בשום מקום אחר. חופשה נעימה!

רשת דן מציעה לאורחיה מגוון של מלונות יוקרתיים, למטרות נופש או לנסיעות עסקיות, הנחשבים לטובים מבין המלונות בישראל ונמצאים במיקומים המובחרים ביותר. מבחר המלונות בישראל של רשת מלונות דן כולל נציג ברשימה היוקרתית The Leading Hotels of the World – מלון המלך דוד בירושלים, שנחשב לספינת הדגל של רשת מלונות דן.
רשת מלונות דן שמה דגש רב על רמת האירוח והאווירה החמה והלבבית, בהתאם למוטו של הרשת "ליהנות מהטוב ביותר". מועדון e-Dan הוא מועדון חברים מקוון, המציע לאורחים במלונות בישראל לצבור נקודות ולזכות בהטבות שונות ומגוונות בחופשה הבאה בכל אחד ממלונות רשת דן.